0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kova su pykčiu. Praktiniai sprendimai

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 8,79 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kova su pykčiu. Praktiniai sprendimai


2021-06-30 8.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kova su pykčiu. Praktiniai sprendimai" aprašymas

Pyktis yra dvilypis. Jis gali krutėti pamažėle arba siautėti. Gali būti bežodis ar užgriūti tikra žodžių lavina. Gali vos baksnoti arba trenkti nevaldoma jėga. Nuo to, kokios yra pykčio apraiškos, priklauso, kaip geriausia su juo dorotis. Tylus ir rusenantis pyktis įveikiamas kitaip nei garsus ir kunkuliuojantis.

Ką daryti apėmus pykčiui? Išlieti jį ar suturėti, stengtis tylėti ar išrėžti viską, ką manome, atsiprašyti ar tiesiog tyliai kurstyti jį toliau? O kaip elgtis, kai kito žmogaus pyktis įžeidžia ar skaudina? Gal pabandyti atleisti? O jei nepavyksta?

Knygoje „Kova su pykčiu“ pateikiami paaiškinimai ir praktiniai patarimai gali padėti suprasti ir suvaldyti pyktį, o kartais net neleisti jam įsiplieksti.


  • Autorius: Ray Guarendi
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955294528
  • Vertėjas: Rasa Tuskenytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Kova su pykčiu. Praktiniai sprendimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

Ray Guarendi parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kova su pykčiu. Praktiniai sprendimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kova su pykčiu. Praktiniai sprendimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kova su pykčiu. Praktiniai sprendimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kova su pykčiu. Praktiniai sprendimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ray Guarendi tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kova su pykčiu. Praktiniai sprendimai" perkama kartu