0

Kovotojai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kovotojai

  • Leidėjas: NoriuBooks
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 14x21, kietas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9789955715122

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kovotojai" aprašymas
Istorinis romanas skirtas įvairaus amžiaus skaitytojui.
Istoriniame romane "Kovotojai" pavaizduotas tolimesnis savanorių ir jų vaikų gyvenimas, Lietuvai patekus į bolševizmo okupacijos gniaužtus. Jie abejingai nesėdėjo sudėję rankas, bet gynė Tėvynę, vėl pakilę žūtbūtinėn kovon. Jie buvo ne tik kovotojai. Jie liudininkai tautos tragedijos ir liudininkai to, kas padeda žmogui nepalūžti, išlaikyti viltį ir tikėjimą. Knygos puslapiuose išaiškėja, kad žmonių apsisprendimai buvo reikšmingi, nes apginti reikėjo nepaprastai daug. Daugelis romano personažų (tarp jų nemažai istorinių asmenybių) nesudrebėjo pasirinkimo kryžkelėje ie atliko savo pareigą Tėvynei. Romane gimsta meilė tarp daugelio jaunų žmonių, tačiau ji atneša ne tik džiaugsmą, bet ir dideles kančias bei praradimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Kovotojai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kovotojai, kurią skaitytojams dovanoja Pranas Sasnauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Pranas Sasnauskas su knyga Kovotojai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kovotojai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pranas Sasnauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kovotojai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kovotojai" perkama kartu