0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kovų už laisvę keliu į amžinybę

Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kovų už laisvę keliu į amžinybę


2021-07-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kovų už laisvę keliu į amžinybę" aprašymas

Šioje knygoje "Kovų už laisvę keliu į amžinybę. Lietuvos laisvės kovų atminimo ženklai Didžiosios Kovos apygardos (DKA) partizanų parke" pristatomi Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke, Ukmergės r., pastatyti paminklai ir memorialas okupantų nužudytiems Lietuvos Respublikos (1918-1940) ministrams. Knyga vertinga ne tik istorikams, politikams, bet ir visiems, besidomintiems mūsų istorija.

Leidinys "Kovų už laisvę keliu į amžinybę. Lietuvos laisvės kovų atminimo ženklai Didžiosios Kovos apygardos (DKA) partizanų parke" gali būti kaip metodinė medžiaga mokyklose, supažindinant su šalies istorine praeitimi ir iškiliomis asmenybėmis.Parašykite atsiliepimą apie "Kovų už laisvę keliu į amžinybę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie partizanus

Aušra Jurevičiūtė, Ona Voverienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kovų už laisvę keliu į amžinybę, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kovų už laisvę keliu į amžinybę aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kovų už laisvę keliu į amžinybę už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kovų už laisvę keliu į amžinybę? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Jurevičiūtė, Ona Voverienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kovų už laisvę keliu į amžinybę" perkama kartu