0

Krabatas, arba treji metai užburtame malūne

Kaina internetu: 7,89 €
Kaina knygyne: 9,59 €*
Sutaupote: 1.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Krabatas, arba treji metai užburtame malūne

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 252
  • ISBN ar kodas: 9786094415951

2020-10-31 7.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Krabatas, arba treji metai užburtame malūne" aprašymas

Aš pažymiu tave, broli,
Medinio kryžiaus anglim –
Pažymiu tave
Slaptos brolijos
Ženklu.

Kai keturiolikmetis Krabatas susapnavo vienuolika varnų, kviečiančių atvykti į Švarckolmo malūną mokytis burtų, tiesiog apsivertė ant kito šono ir miegojo toliau. Maža ko prisisapnuoja.

Bet kai sapnas vis nesiliovė kartotis, jis nusprendė nuvykti į tą malūną ir pasižiūrėti.

Kad čia reikia sunkiai plūktis dienomis ir naktimis, o meistras per pamokas paverčia juos varnais – nieko baisaus. Kad kiti mokiniai atrodo įsibauginę ir nenori pasakoti, kas iš tiesų vyksta malūne, irgi nieko tokio.

Bet čia iš tiesų dedasi keisti dalykai. Be galo keisti. Krabatas pasiryžta visas užburto malūno paslaptis išsiaiškinti – net jei tai būtų gyvybės ar mirties klausimas.

Šioje istorijoje "Krabatas, arba treji metai užburtame malūne" dera senovės legendos, paslaptingi sapnai, pavojingos užduotys, sunkus darbas ir tarp mokinių tvyranti įtampa. Ne veltui ši paaugliams skirta Otfriedo Preußlerio knyga laikoma vokiečių vaikų rašytojo kūrybos viršūne.

Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Krabatas, arba treji metai užburtame malūne"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Krabatas, arba treji metai užburtame malūne, kurį parašė Otfried Preusler. Siūlome ne tik išsamų Krabatas, arba treji metai užburtame malūne aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Otfried Preusler. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Krabatas, arba treji metai užburtame malūne. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Krabatas, arba treji metai užburtame malūne dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Krabatas, arba treji metai užburtame malūne" perkama kartu