⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Krabatas, arba treji metai užburtame malūne

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-21 Lolita

knyga tikrai puiki, tokia tikra ir pataikavimo skaitytojui, be pop elementų. arba aš jau sena "tarka" :D
o dabar paskaičiuokim: Krabatas 1971, Haris Poteris 1997 - 2007, tai po 26 metų, 2033 pasaulio skatytojai laukia naujo burtininko? :)


2023-02-28 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Krabatas, arba treji metai užburtame malūne" aprašymas

„Krabatas, arba treji metai užburtame malūne“ – žymaus vokiečių rašytojo Otfried Preusler knyga vaikams, pasakojanti apie jaunąjį Krabatą, pakviestą mokytis burtų mokykloje. Nors šiandien vienas garsiausių pasaulyje burtininkų yra jaunasis Haris Poteris, Krabatas, pirmą kartą pasaulį išvydęs 1971-ais metais, jam nenusileidžia.

Pagrindinis veikėjas – keturiolikmetis našlaitis Krabatas, kartu su draugais persirengia Trimis Karaliais ir klajoja po kaimelius prašydamas išmaldos. Vieną dieną jis susapnuoja keistą sapną, kuriame girdi paslaptingą balsą, kviečianti atvykti mokytis Juodųjų burtų į Kozelio raisto malūną.

Pirmą kartą šį sapną berniukas ignoruoja, bet kai kvietimas nesiliauja, smalsumas nugali ir Krabatas iškeliauja į malūną. Čia ji pasitinka meistras, pažadėjęs išmokyti neregėtų dalykų ir berniukas pasilieka. Tačiau nauji jo bendramoksliai, kuriuos mokytojas dažnai paverčia varnais, kažką nutyli. Be to visi jie atrodo išgąsdinti.

Netrukus paaiškėja, kad kiekvienais metais vienas iš dvylikos mokinių miršta, taip pratęsdamas savo mokytojo gyvenimą. Tačiau Krabatas ne iš tų, kurie nuolankiai pasiduoda ir jis pradeda uoliai mokytis, laukdamas lemtingo susidūrimo.

Maginės fantastikos žanro knygoje „Krabatas, arba treji metai užburtame malūne“ autorius Otfried Preusler derina mitus, sapnų pasaulį, iššūkius, pavojus ir nuotykius. Kūrinio siužetas nestokoja įtampos ir veiksmo, o pagrindinis veikėjas pasižymi tvirtomis vertybėmis, kurios įkvėps ir užkrės kiekvieną jaunąjį skaitytoją.

Otfried Preusler (1923-2013) – vienas garsiausių Vokietijos vaikų rašytojų, mylimas visame pasaulyje. Autoriaus knygos išverstos į beveik šešiasdešimt kalbų bei parduotos daugiau nei penkiasdešimties milijonų tiražu. Ne viena vaikų karta užaugo su legendiniais kūriniais „Plėšikas Hocenplocas“ bei „Krabatas arba treji metai užburtame malūne“. Rašytojo Otfried Preusler knygos įtrauktos į rekomenduojamų mokyklinių skaitinių sąrašus.

Vaikų klasika – toks titulas tikrai pelnytas, o trumpas aprašymas žada magiją, nuotykius ir gėrio bei blogio kovą. Kviečiame knygą įsigyti internetu ir nerti į fantastišką pasaulį. Pirkti online siūlome ir daugiau įvairių knygų, kurių kainos labai draugiškos. Pigiau apsipirksite akcijų ir išpardavimų dienomis. Nukainuojame tiek populiarias, apžvalgose ir atsiliepimuose jau įvertintas knygas, tiek karštas naujienas. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į puslapių skaičių, pasidomėkite santrauka, aprašymu, pavartykite virtualias ištraukas.


  • Pavadinimas originalo kalba: Krabat
  • Autorius: Otfrydas Proisleris (Otfried Preußler)
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 252
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415951
  • Vertėjas: Teodoras Četrauskas
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-21

knyga tikrai puiki, tokia tikra ir pataikavimo skaitytojui, be pop elementų. arba aš jau sena "tarka" :D
o dabar paskaičiuokim: Krabatas 1971, Haris Poteris 1997 - 2007, tai po 26 metų, 2033 pasaulio skatytojai laukia naujo burtininko? :)

2021-07-20

Pamenu vaikystėje skaičiau "Vaiduokliuką" ir žinoma, plėšiką Hocenplocą, bet apie Krabatą visiškai nieko nežinojau. Proisleris talntingas vaikų rašytojas.

2021-07-15

Po visų Hocenploco dalių Krabatas man ir sūnui geriausias atradimas, vaikui labai patiko istorija, skaitėm ne kartą.

2021-07-15

Pritariu komentavusiems, tikrai gera alternatyva, jei net jūsų mažasis pavargo nuo Poterio. Labai įdomi ir įtraukianti istorija,

2021-07-07

2021-06-22

puiki knyga. kas man patinka, jog Haris Poteris dar net nesisapnavo niekam kai buvo sukurtas Krabatas.

2021-06-16

Man patiko istorija, ji labai originali. Tai klasika ir aš tikiu, kad visi, kurie ją skaitys, labai patiks.

2021-06-15

Padovanosim dukterėčiai rytoj, ir pamatysime, kaip ji į tai reaguos! Labai rekomenduojama.

2021-06-11

Krabatą įvardinčiau net gi lengvu trileriu vaikams. Manau labai patiktų ypač aktyviems, nežabotos fantazijos ir energijos nestokojantiems berniukams.

2021-06-03

Kaip man sūnus sakė, čia Hario Poterio demo versija. BET patiko jam, nes greit perskaitė ir papasakojo. o tai nutinka lb retai.

2021-05-14

Vakarais turime tradiciją skaityt knygas prieš miegą. Tai mano Gabrielė (8 m.) sakė, tėti , šitą gal paskaitom kada kitą kartą, dieną, o dabar kažką kito gal, Pepę ar Emilį :)

2021-05-14

Kai šiuolaikinės realistinės ir fantasy knygos dominuoja rinkoje, kartais taip norisi sugrįžti prie klasikinių kūrinių, kurie parašyti visai kitaip nei dabartinės knygos, kurios kartais atrodo visos parašytos ant vieno trafareto. Nekaltas romantizuotas romantizmas, įpintas į prieblandoje skendinčią istoriją, kraupokas, įtraukiantis.

2021-05-12

Plėšiką Hocenplocą žino visi, tai kaip šio rašytojo vizitinė kortelė. O va Krabatas buvo ir man atradimas. Man Proisleris kokybės garantas, todėl nedvejodamas šią istoriją nupirkau sūnui. Skirta šiek tiek vyresniems vaikams, nei Vaiduokliukas, ar minėtas Hocenplocas.

2021-04-29

Viena mėgstamiausiu vaikystės knygų- „Krabatas“ yra viena iš knygų, kurią galėčiau skaityti vėl ir vėl.

2021-04-15

Tikrai nebloga knyga, skatina vaiką ryžtingumo ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Parašykite atsiliepimą apie "Krabatas, arba treji metai užburtame malūne"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Krabatas, arba treji metai užburtame malūne", kurį pristato Otfrydas Proisleris (Otfried Preußler). Siūlome ne tik išsamų "Krabatas, arba treji metai užburtame malūne" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Otfrydas Proisleris (Otfried Preußler). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Krabatas, arba treji metai užburtame malūne". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Krabatas, arba treji metai užburtame malūne" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Krabatas, arba treji metai užburtame malūne" perkama kartu