0

Krantodara ir krantotvarka

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 17,39 €
Knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 2.60 € (14%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Krantodara ir krantotvarka

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 300
  • ISBN ar kodas: 9789955189817

2020-07-31 17.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Monografija "Krantodara ir krantotvarka" parengta remiantis autorių per kelis dešimtmečius sukaupta medžiaga tyrinėjant jūros kranto zoną ir gausiais literatūros šaltiniais.


Jūros krantų ir pakrančių reikšmė nuolat auga. Čia įsikuria vis daugiau gyventojų, auga miestai uostai, kuriasi įvairiašakė pramonė, plečiasi kurortų ūkis. Keičiantis Žemės klimatui, kylant pasaulinio vandenyno vandens lygiui, dažnėjant labai smarkioms audroms, jūros krantai patiria intensyvią ardą, o pakrantėse gyvenantys žmonės ir čia įsikūrusios įmonės - didžiulius nuostolius.

Monografijoje "Krantodara ir krantotvarka" nagrinėjami gamtiniai krantodaros procesai, supažindinama su krantų įvairove, glaustai aptariami visą Baltiją supančių valstybių krantai. Didžiausias dėmesys skiriamas Lietuvos kranto zonai, jos pokyčiams per kelis praėjusius dešimtmečius. Pateikiama pasaulinė krantosaugos patirtis ir jos taikymo galimybės bei praktika Lietuvoje.


Monografija "Krantodara ir krantotvarka" skirta krantų tyrinėtojams, hidrologams, geomorfologams, hidrotechnikams, aplinkosaugos ir priekrančio teritorijų valdymo įstaigų darbuotojams. Naudinga ji bus ir atitinkamų specialybių studentams.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu