⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kraštovaizdžio ekologija

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kraštovaizdžio ekologija" aprašymas

Mokomojoje knygoje trumpai ir glaustai pateikiamos pagrindinės žinios apie Lietuvos kraštovaizdį, jo raidą ir apsaugą. Knygoje nagrinėjami kraštovaizdžio ir kraštovaizdžio ekologijos klausimai.

Mokomoji knyga skiriama biologinio pobūdžio ir aplinkosaugines programas studijuojantiems studentams, kuriems reikia susipažinti su kraštovaizdžiu ir kraštovaizdžio ekologijos moksliniais pagrindais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kraštovaizdžio ekologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kraštovaizdžio ekologija", Romas Pakalnis, Zenonas Venckus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romas Pakalnis, Zenonas Venckus su knyga "Kraštovaizdžio ekologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kraštovaizdžio ekologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Pakalnis, Zenonas Venckus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kraštovaizdžio ekologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kraštovaizdžio ekologija" perkama kartu