0

Kratilas

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kratilas

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 1996
  • Formatas: 13x19cm, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 226
  • ISBN ar kodas: 9986-590-24-8

2020-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kratilas" aprašymas

"Mūsų, žemės piliečių vieta ir laikas - pamatinis (ar praradęs pamatą) Kratilo žodžio problemiškumas. Hermogeno ir Kratilo ginčas tęsiasi, ir mūsų kasdienybė, kad ir aklai priešindamasi, jį stebi iš vidaus."

Mindaugas Japertas


Platonas "Kratilo" dialogą skyrė kalbos filosofijai, tačiau ironija, paradoksai, keistų etimologijų tinklas jį paverčia kerinčiu meno kūriniu.


Iš graikų kalbos vertė Mantas Adomėnas

TURINYS

Turinys


Pratarmė / 7

Bibliografija / 9

Įvadas / 11

Kratilas / 43

Tekstologinės pastabos / 239

Paaiškinimai / 253

Rodyklė / 283

Parašykite atsiliepimą apie "Kratilas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kratilas, kurią skaitytojams dovanoja Platonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Platonas su knyga Kratilas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kratilas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Platonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kratilas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kratilas" perkama kartu