0

Pirkėjų atsiliepimai

Kratilas

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kratilas" aprašymas

"Mūsų, žemės piliečių vieta ir laikas - pamatinis (ar praradęs pamatą) Kratilo žodžio problemiškumas. Hermogeno ir Kratilo ginčas tęsiasi, ir mūsų kasdienybė, kad ir aklai priešindamasi, jį stebi iš vidaus."

Mindaugas Japertas


Platonas "Kratilo" dialogą skyrė kalbos filosofijai, tačiau ironija, paradoksai, keistų etimologijų tinklas jį paverčia kerinčiu meno kūriniu.


Iš graikų kalbos vertė Mantas Adomėnas

TURINYS

Turinys


Pratarmė / 7

Bibliografija / 9

Įvadas / 11

Kratilas / 43

Tekstologinės pastabos / 239

Paaiškinimai / 253

Rodyklė / 283

  • Autorius: Platonas
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 1996
  • Knygos puslapių skaičius: 226
  • Formatas: 13x19cm, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-590-24-8

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kratilas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Platonas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kratilas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kratilas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kratilas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kratilas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Platonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kratilas" perkama kartu