0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kraujo ir kraujagyslių stiprinimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 2.29 SoldOut

Knygos "Kraujo ir kraujagyslių stiprinimas" aprašymas

Niši sistema ne gydo ligas, o stiprina visą organizmą, nes autorius į žmogų žiūri kaip į visumą, o ne nagrinėja kiekvieno organo veiklą atskirai. Autorius padeda suformuoti įpročius: visada būti sveikam, visada dirbti ir visada mokytis.

Manome, kad skaitytojui ši knyga "Kraujo ir kraujagyslių stiprinimas" padės atitolinti senatvę, įveikti gyvenimo negandas ir visada jaustis gerai.


Ar galima išgydyti organizmą, kol žmogus nepakeis gyvenimo būdo, neišmoks harmoningai suvokti pasaulio, atsikratyti blogų, juodų minčių, o galvoti apie tai, kas šviesu ir gera?

Rytuose visada buvo žinoma, kad to nebus, negali būti, nes tradicinė Rytų medicina neatskiriama nuo ypatingą gyvenimo būdą - ramybę, harmoniją, vienybę su gamta - skelbiančia Rytų filosofija. Anksčiau ar vėliau turėsime suvokti, kad žmogus - ne mechaniškas organų ir sistemų rinkinys, o vieninga, vientisa sistema, kurioje visa tarpusavyje susiję: ir kūnas, ir dvasia, ir mintys, ir gyvenimo būdas.


Autoriaus nuomone, gyvenimas yra judėjimas, o judėjimas - gyvenimas. Knygoje "Kraujo ir kraujagyslių stiprinimas" pateikiama daugybė pavyzdžių kaip ir kokių atlikti pratimų, kaip išjudinti stuburą, kraujotaką, raumenyną. Dar labai svarbu mityba. Autorius siūlo makrobiotinę mitybą, tai ne tik maistas, bet ir vaistas. Maitinkimės sveikai ir ilgai ir maloniai gyvensime.

Svarbu ne tik kūno, bet ir dvasios sveikata. Stiprios dvasios žmogus sugeba valdyti savo sąmonę, emocijas, adekvačiai reaguoti į aplinką ir stresus. Visa tai galima išugdyti savyje, galima išmokti būti laimingu.

Nepamirškite: kokios esame apie save nuomonės, taip ir gyvename.


Kaip vandens formą nulemia indo, į kurį jis supiltas, forma, taip ir molekulių, iš kurių sudarytos mūsų ląstelės, būklę nulemia mūsų mintys, poelgiai ir tikėjimas. Gyvenkime pagal Gamtos dėsnius ir būsime gražūs ir galingi kaip ir pati Gamta.


Vertė Adolfas Paulis


Turinys


TURINYS


PRATARMĖ / 5


KAS YRA SVEIKATA LR KAS - LIGA

Žmogaus gydomosios jėgos / 12

Normali kraujotaka - „Gyvybės upė" / 15


JUDĖJIMAS - SVEIKATOS ŠALTINIS

Vibravimo galia / 20

Skauda širdį - gydykite kojas / 25

Sveikas stuburas - sveikos kraujagyslės / 27

Harmonija - sveikatos pagrindas / 32


GYDYMAS NATŪRALIU MAISTU

Pasveikimo ir atjaunėjimo mokslas / 35

Ką valgome / 38

Kaip valgome / 42

Maistas - natūralus vaistas / 50


GYDYMAS VANDENIU

Vanduo - maistas / 59

Vanduo - natūralus vaistas / 60


GYDYMAS ŠVIESA IR ORU

Saulės energija / 74

Oro energija / 77


GYDYMAS DVASIOS JĖGA

Psichinės ir dvasinės galios / 90

Sąmonės treniravimas / 101


STIPRAUS ŽMOGAUS TAISYKLĖS

Kaip tapti stiprios dvasios žmogumi / 105

Išmokite būti laimingi / 108


  • Autorius: Kacudzo Niši
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 111
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-856-88-4

Parašykite atsiliepimą apie "Kraujo ir kraujagyslių stiprinimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos gyvensenos knygos

Kacudzo Niši parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kraujo ir kraujagyslių stiprinimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kraujo ir kraujagyslių stiprinimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kraujo ir kraujagyslių stiprinimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kraujo ir kraujagyslių stiprinimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kacudzo Niši tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kraujo ir kraujagyslių stiprinimas" perkama kartu