⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kraujo ryšiai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-02-11 Raimonda

Labai patiko idomi ir įtraukianti


Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 9.99 SoldOut

Knygos "Kraujo ryšiai" aprašymas

Penktasis britų rašytojos Angelos Marsons romanas apie detektyvę Kimą Stount, kuri šįkart imsis turbūt sunkiausios bylos savo karjeroje – „Kraujo ryšiai“. Įtemptas ir šiurpą keliantis trileris neleis atsikvėpti iki pat pabaigos.

Kaip pagauti žudiką, kuris nepalieka jokių pėdsakų?

Kai aptinkama auka, nužudyta vieninteliu preciziškai tiksliu dūriu į širdį, iš pirmo žvilgsnio tai atrodo kaip nepavykęs apiplėšimas, kuris pasisuko ne visai taip, kaip tikėtasi. Tačiau detektyvei Kimai Stoun atrodo, kad kažkas čia ne taip…
Kai vietinė narkomanė randama nužudyta su lygiai tokia pat žaizda, Kima instinktyviai jaučia, kad tai to paties žudiko darbas. Tačiau šių aukų nesieja daugiau niekas, tik jų gyvenimus užbaigęs šaltai apskaičiuotas dūris. Panašu, kad tai bus sunkiausia Kimos byla, tačiau ji pasiryžusi žūtbūt sugauti gudrų žudiką.

Vieną dieną Kima Stoun sulaukia šiurpą keliančio laiško iš žudikės sociopatės, kurią ji kažkada įkišo už grotų. Šį kartą ji pasiryžusi smogti į skaudžiausią vietą - priversti Kimą akis į akį susitikti su moterimi kalta dėl jos mažojo broliuko mirties – su savo motina...
Aukų vis daugėja ir Kima su visa komanda pamažu atskleidžia tikrą tamsių paslapčių tinklą ir artėja prie žudiko. Tačiau vienas iš tyrėjų taip pat gali būti pavojuje. Ar Kima bus pakankamai stipri, kad išgelbėtų saviškius?

„Kraujo ryšiai“
– įtraukiantis detektyvinis trileris, kuris užkabina nuo pirmojo puslapio ir stebina vis naujais netikėtais siužeto posūkiais.

Angela Marsons – britų rašytoja, detektyvų serijos apie Kimą Stoun autorė. Rašyti pradėjo dar pradinėje mokykloje, kai labiau nei mokslai jai patiko stebėti žmones ir kurti apie juos istorijas. Ilgą laiką parašytas istorijas ji slėpė rašomojo stalo stalčiuje.

Paraginta savo partnerės, pradėjo dalyvauti trumpų istorijų konkursuose, kur jai puikiai sekdavosi. Galiausiai rašytoja ėmė rašyti apie tai, ką ji pati labiausiai mėgo – nusikaltimus. Dabar jos knygų per dvejus metus jau parduota daugiau nei 2 milijonai egzempliorių, o jos verčiamos į 27 kalbas. Lietuviškai jau išleistos keturios A. Marsons knygos.
Šiuo metu ji gyvena Black Country vietovėje, Anglijoje, kur ir užaugo. Augina linksmą labradorą ir nepraustaburnę papūgą.


Iš anglų kalbos vertė Bronislovas BružasKiti taip pat domėjosi


2021-02-11

Labai patiko idomi ir įtraukianti

Parašykite atsiliepimą apie "Kraujo ryšiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kraujo ryšiai", Angela Marsons. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Angela Marsons su knyga "Kraujo ryšiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kraujo ryšiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Angela Marsons. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kraujo ryšiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kraujo ryšiai" perkama kartu