⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kregsaido dvaras

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 10.49 SoldOut

Knygos "Kregsaido dvaras" aprašymas

„Kregsaido dvaras“ – šešta detektyvų žanro meistrės L.J. Ross knyga apie skaitytojų pamiltą inspektorių Rajeną bei jo talentingą ir sąmojingą komandą. Rašytojos knygos pasižymi simpatiškais personažais ir nepakartojama, kvapą gniaužiančia istorijos aplinka, kuri žadina norą keliauti ar bet pasižvalgyti po vietovių nuotraukas.

Knygoje „Kregsaido dvaras“ inspektoriaus Rajeno laukia naujas galvosūkis. Po susidūrimo su serijiniu žudiku Kirviu, Rajenas ir jo mylimoji Ana liko be namų. Kol išsispręs gyvenamosios vietos klausimas, jie jau kelis mėnesius gyvena kotedže, nuošalaus Kregsaido dvaro teritorijoje. Rami vieta puikiai tiko žaizdoms laižytis ir mėgautis vienas kito draugija.

Vieną dieną Rajenas su Ana gavo kvietimą į Kregsaido dvaro personalo vakarėlį, kurio tema – karalienės Viktorijos laikų žmogžudystė. Po ilgų įkalbinėjimų Rajenas sutinka jame dalyvauti. Detektyvas nebūtų detektyvas, jei vakarėlyje neįvyktų tikra žmogžudystė, kuri iš pirmo žvilgsnio primena nelaimingą atsitikimą. Tačiau apgauti įgudusios inspektoriaus Rajeno komandos akis bus sunku.

Rašytoja L.J Ross įvaldė puikų rašymo stilių. Ji kuria įtraukiantį siužetą, moka įtikinamai užfiksuoti emocijas, o visų knygų veikėjai yra tas veiksnys, kuriuo skaitytojai žavisi ir negaili gražių žodžių atsiliepimuose. „Kregsaido dvaras“ savo aplinka ir nusikaltimo pobūdžiu šiek tiek primena Agatos Kristi knygas.

Visa ši knygų serija yra daug daugiau nei vien tik įtempto veiksmo detektyvai. Istorijos kupinos gero humoro, romantikos, intrigų, tarpusavio ryšių, stiprių charakterių ir įvairių emocijų.

L.J. Ross – britų autorė, kuri pirmą knygą apie inspektorių Rajeną pradėjo rašyti motinystės atostogose ir net nenumanė, kad jis taps toks mylimas. Apžvalgose teigiama, kad kiekviena detektyvų serijos dalis yra vis geresnė. Rajeno istorijos jau skaičiuoja milijoninius pardavimus visame pasaulyje. Prieš pradėdama rašyti L.J. Ross daug metų dirbo teisės srityje.

Iš anglų kalbos vertė Renata Petrylaitė.

Pasiilgote gero detektyvo? Trumpas aprašymas žada, kad inspektorius Rajenas nenuobodžiaus, todėl kviečiame pirkti knygą ir prisidėti prie nuotykių. Beje, matėte mūsų kainų pasiūlymus, akcijas bei išpardavimus? Kviečiame gerų knygų įsigyti internetu pigiau. Aprašymai, santraukos, ištraukos, puslapių skaičius, viršelio formatas, vertėjas – informacija, kuri leis įvertinti online knygyno pirkinį. Užsisakykite, o mes pažadame, operatyviai pristatysime!


  • Autorius: L.J. Ross
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955139393

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kregsaido dvaras"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kregsaido dvaras", L.J. Ross. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar L.J. Ross su knyga "Kregsaido dvaras" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kregsaido dvaras" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L.J. Ross. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kregsaido dvaras" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kregsaido dvaras" perkama kartu