0

Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 44
  • ISBN ar kodas: 9786090704479

2021-01-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė" aprašymas

Ši knyga „Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė“ padės įvairių specialybių gydytojams ir vadovams naujai pažiūrėti į visose daugiaprofilinėse Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigose atsiveriančias šiuolaikines antikoagulaintų poveikio monitoravimo galimybes.

Parengta pagal VU Medicinos fakulteto Biomedicinos mokslų instituto ir Klinikinės medicinos instituto 2018 m. lapkričio 29 d. mokslinės - praktinės konferencijos "Embolinio insulto diagnostikos ir gydymo naujovės" medžiagą.

Parašykite atsiliepimą apie "Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos medicinos knygos

Algirdas Edvardas Tamošiūnas, Dalius Jatužis, Edita Kazėnaitė, Giedrius Davidavičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Edvardas Tamošiūnas, Dalius Jatužis, Edita Kazėnaitė, Giedrius Davidavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Krešėjimo sistemos diagnostikos ir gydymo laboratorinė kontrolė" perkama kartu