0

Kreta: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-08-28 vilius

daug informacijos uz prieinama kaina

Informacija

Kreta: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 10x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955384472

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kreta: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)" aprašymas
10 geriausių paplūdimių
10 muziejų ir archeologinių vietų
10 vaizdingų vietovių ir gamtos objektų
10 geriausių tavernų
10 įspūdingiausių švenčių
10 viliojančių barų ir klubų
10 geriausių viešbučių kiekvieno kišenei
10 žavingiausių kaimų
10 patrauklių vienuolynų ir bažnyčių
10 vertingų patarimų kiekvienam keliautojui
Kiek bepasiimtumėte pinigų į kelionę, šis vadovas nukreips jus ten, ką geriausia gali pasiūlyti Kreta. Keliolika Top dešimtukų - nuo pajūrio kurortų iki archeologinių vietų, tavernų ir švenčių - kiekvienam keliautojui suteiks reikalingų žinių. Kad sutaupytumėte laiką ir pinigų, mes net sudarėme dešimtuką, ko reikėtų vengti.
Šiame Kretos kelionių vadove sala suskirtyta į tris regionus. Į vidurio regioną įeina Kretos sostinė Heraklionas, svarbiausios archeologinės vietos: Knosas, Faistas ir Gortynė bei Malijos ir Chersoniso kurortai. Vakarų regione yra Retimnas, Chanija ir gražus Samarijos tarpeklis, rytų regione - Agios Nikolaos kurortas. Kiekvienas regionas pažymėtas tam tikra spalva. Apie regionus pasakojančių puslapių viršuje yra juosta, kurios spalva atitinka spalvinį regiono kodą žemėlapyje. Beveik kiekviena Kretos vietovė pristatoma su žemėlapiu, todėl jums nereikės kiekvieną kartą išskleisti knygos atvartų.
2010-08-28

daug informacijos uz prieinama kaina

2010-06-13

labai gera

Parašykite atsiliepimą apie "Kreta: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kreta: TOP 10 (s. Kelionių vadovai), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Kreta: TOP 10 (s. Kelionių vadovai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kreta: TOP 10 (s. Kelionių vadovai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kreta: TOP 10 (s. Kelionių vadovai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kreta: TOP 10 (s. Kelionių vadovai)" perkama kartu