0

Krikščioniškoji eschatologija. Doktrina apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 27,79 €*
Sutaupote: 2.80 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Krikščioniškoji eschatologija. Doktrina apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 403
  • ISBN ar kodas: 9789955189169

2021-01-31 24.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Krikščioniškoji eschatologija. Doktrina apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus" aprašymas

Monografijoje "Krikščioniškoji eschatologija. Doktrina apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus" aptariama krikščioniškoji eschatologija. Tai mokymas apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus: pasaulio pabaigą, visatos perkeitimą, paskutinį teismą, dangų, pragarą ir pan. Krikščioniškasis tikėjimas nėra vien tik abstrakčių dogmų ar nuo tikro gyvenimo atsietų teorinių svarstymų sistema, bet realiai pasaulyje veikiančio ir istorinėje patirtyje sutikto Dievo liudijimas. Būtent ši Dievo patirtis skatina žmogų tikėti ateitimi. Todėl tikėjimas yra tai. kas žmogui atveria ne tik aiškius ateities ir galimo gyvenimo horizontus, bet ir kviečia jį tos ateities ieškoti. Eschatologiją galima vadinti mokslu apie ateitį, viltį, amžinąjį gyvenimą, analizuojamą velykinio Kristaus įvykio kontekste.

Knygoje ""Krikščioniškoji eschatologija. Doktrina apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus"" daug dėmesio skiriama tarpdalykiškumui. Šiandienos teologija, siekdama įtikinamai prakalbinti žmogų, negali „užsidaryti" tik savo tikėjimo teiginiuose, bet turi ieškoti sąlyčio taškų su kitais mokslais: psichologija, sociologija, astrofizika ir t. t. Mirtis ir pomirtinis gyvenimas analizuojami remiantis Biblija, Bažnyčios mokymu ir įvairių mokslo sričių mokslininkų teiginiais, pastebėjimais.
Monografijoje pateikiamos įvairių Stačiatikių ir Reformuotosios Bažnyčių teologų eschatologinės įžvalgos. Tai suteikia knygai ekumenizmo bruožų. Ypač daug dėmesio skiriama Jėzaus Kristaus įvykiui aptarti, kuris grindžia ir atbaigia krikščionišką viltį amžinuoju gyvenimu, juk Dangaus karalystė realiai yra prasidėjusi su Kristaus asmeniu ir bus ištobulinta amžių pabaigoje, kai laiko ir erdvės daugiau nebebus. Knygoje reiškiniai ir įvykiai aprašomi tik tiek, kiek įmanoma tai padaryti pasitelkus kalbą, paliekama vietos ir tylai, Dievo didybei bei visažinojimui.

Parašykite atsiliepimą apie "Krikščioniškoji eschatologija. Doktrina apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Krikščioniškoji eschatologija. Doktrina apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus, kurią skaitytojams dovanoja Arvydas Ramonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arvydas Ramonas su knyga Krikščioniškoji eschatologija. Doktrina apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Krikščioniškoji eschatologija. Doktrina apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arvydas Ramonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Krikščioniškoji eschatologija. Doktrina apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Krikščioniškoji eschatologija. Doktrina apie mirtį ir paskutiniuosius dalykus" perkama kartu