Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Krikščionybės iššūkio ištakos. Antra trilogijos dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.3 SoldOut

Knygos „Krikščionybės iššūkio ištakos. Antra trilogijos dalis“ aprašymas

Šiame trilogijos tome kunigas L. Giussani (1922-2005) parodo perėjimą nuo religinio jausmo apskritai prie Jėzaus Kristaus įvykio, t.y. prie krikščioniškosios religinės patirties. Visus įsitikinimus įvairių tautų dvasios istorijos eigoje tarsi "pralenkė" vienas išskirtinis faktas: tam tikru istoriniu momentu vienas žmogus, Jėzus iš Nazareto, ne tik atskleidė Dievo paslaptį, bet ir pats save identifikavo su Dievu. Kaip šis įvykis ėmė užkariauti žmonių dėmesį, kaip jis sukūrė aiškų įsitikinimą, kokiu būdu perdavė savo paties paslaptį, kaip su nauja ir tobula žmogaus gyvenimo samprata patvirtino savo atsiskleidimą, - apie visa tai kalbama šioje knygoje. "Čia, - tvirtina autorius, - norėjau pateikti motyvą, kodėl žmogus gali tikėti Kristų".

  • Autorius: Luigi Giussani
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 130
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-16-452-4

Parašykite atsiliepimą apie „Krikščionybės iššūkio ištakos. Antra trilogijos dalis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Krikščionybės iššūkio ištakos. Antra trilogijos dalis“, Luigi Giussani. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Luigi Giussani su knyga „Krikščionybės iššūkio ištakos. Antra trilogijos dalis“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Krikščionybės iššūkio ištakos. Antra trilogijos dalis“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Luigi Giussani. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Krikščionybės iššūkio ištakos. Antra trilogijos dalis“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Krikščionybės iššūkio ištakos. Antra trilogijos dalis“ perkama kartu