⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kristijonas Donelaitis. Raštai T. 2

13,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kristijonas Donelaitis. Raštai T. 2" aprašymas

Kristijono Donelaičio Raštų t. 2 publikuojami poetinių tekstų – Metų eilučių ir žodžių junginių, Metų fragmento „Forsetzung“, Pričkaus pasakos apie lietuvišką svodbą, šešių pasakėčių („Lapės ir gandro čėsnis“, „Rudikis jomarkininks“, „Šuo Didgalvis“, „Pasaka apie šūdvabalį“, „Vilks provininks“, „Aužuols gyrpelnys“), trijų vokiškų eilėraščių ir kitų eiliavimų – dokumentiniai ir kritiniai leidimai, eilėraščių vertimai. Tai visi iki šiol žinomi Donelaičio poetiniai tekstai be Metų poemos. Dokumentiniuose leidimuose pateikti dokumentiškai tikslūs, skaitmeninėmis priemonėmis parengti ir šiuolaikiniais senųjų grafemų analogais perteikti poetinių tekstų perrašai. Kritiniuose leidimuose pateikti skaitmeninėmis priemonėmis parengti ir šiuolaikinėmis grafinėmis priemonėmis perteikti kritiniai poetinių tekstų leidimai literatūrinių tyrimų, sklaidos ir visuotinei kultūrinei vartosenai skirtų versijų tikslais. Tomo įvade pateikti rankraštinių ir spausdintų šaltinių išoriniai ir vidiniai aprašai, tekstų kalba ir rašyba, veikalų ir rankraščių istorija, pagrindinių poetinių tekstų leidimų charakteristika, tekstų rengimo principai, santrumpų sąrašai, šaltinių ir literatūros sąrašas.
Sudarytojai

Sudarė Mikas Vaicekauskas, dokumentinius tekstus parengė Mikas Vaicekauskas, kritinius tekstus parengė Daiva Krištopaitienė ir Mikas Vaicekauskas, įvadą parašė Mikas Vaicekauskas, Daiva Krištopaitienė, Vilma Zubaitienė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kristijonas Donelaitis. Raštai T. 2"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kristijonas Donelaitis. Raštai T. 2", Kristijonas Donelaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kristijonas Donelaitis su knyga "Kristijonas Donelaitis. Raštai T. 2" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kristijonas Donelaitis. Raštai T. 2" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristijonas Donelaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kristijonas Donelaitis. Raštai T. 2" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kristijonas Donelaitis. Raštai T. 2" perkama kartu