0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kristijono Donelaičio pasakėčios

7,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kristijono Donelaičio pasakėčios


2021-06-30 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kristijono Donelaičio pasakėčios" aprašymas
"Ši monografija atsirado iš noro parašyti Kristijono Donelaičio pasakėčioms komentarus, panašius, tarkime, į tuos, kuriuos turi Jeano de La Fontaine'o ar antikinių autorių pasakėčios. Iš jų galime sužinoti, kokie rašytojau jau yra naudojęsi tuo ar kitu siužetu, aiškinamos leksikos, poetikos, tekstologijos ypatybės, istorinės ir kultūrinės reliajos, apibendrinami išvardintųjų klausimų tyrimų duomenys. Tokie komentarai paprastai eina ne knygos pabaigoje, o kartu su tekstu ir visada esti gerokai ilgesni už pačią pasakėčią."
Dalia Dilytė


Parašykite atsiliepimą apie "Kristijono Donelaičio pasakėčios"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kristijono Donelaičio pasakėčios, kurią skaitytojams dovanoja Dalia Dilytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Dilytė su knyga Kristijono Donelaičio pasakėčios jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kristijono Donelaičio pasakėčios patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Dilytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kristijono Donelaičio pasakėčios palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kristijono Donelaičio pasakėčios" perkama kartu