0

Kristus - mūsų Išganytojas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kristus - mūsų Išganytojas

  • Leidėjas: Amžinoji uola
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 13x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789986495840

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kristus - mūsų Išganytojas" aprašymas
Autorė E. Vait aprašo Kristaus, mūsų Išganytojo, žemišką gyvenimo istoriją – nuo Jėzaus gimimo iki prisikėlimo, užžengimo dangun ir pažado sugrįžti antrąkart. Iš meilės žmogui iškeitęs dangaus turtus į žemišką skurdą ir pasirinkęs sunkų gyvenimą bei gėdingą mirtį, Jėzus trokšta, kad kiekvienas iš mūsų galiausiai galėtų gyventi su Juo dangiškuose namuose.

Knyga "Kristus - mūsų Išganytojas" parašyta labai paprasta kalba, todėl tiks ir jaunesnio, ir vyresnio amžiaus skaitytojams.

"Neišsemiamas Jėzaus gyvenimo pavyzdys įkvėpdavo mokslininkų plunksną ir oratorių liežuvį. Bet geriausiai Jo gyvenimo istorija pasakojama vaikiška kalba. Stebuklingi įvykiai nereikalauja žmogiško pagražinimo, jų šlovė viršija žmogaus meną, jie savo spindesiu švyti už viską ryškiau.
Šios knygos puslapiuose nesistengiama dirbtinai pagražinti įvykių. Knygos autorė, skatinama gilaus tų įvykių suvokimo, juos perteikia vaikų kalba. Savo paprastumu šis pasakojimas kalba ne tik vaikų ir jaunuolių širdims, bet išsakomas mums visiems žinomos giesmės žodžiais: „Pasakyk man gerąją naujieną taip paprastai, kaip vaikams.“ Tegul skaitytojas ją priima paprastai ir su tyru tikėjimu."

Autorė

Iš anglų kalbos vertė R. Mieliulytė, V. Vanagienė

Parašykite atsiliepimą apie "Kristus - mūsų Išganytojas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kristus - mūsų Išganytojas, kurią skaitytojams dovanoja Elena Vait. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Vait su knyga Kristus - mūsų Išganytojas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kristus - mūsų Išganytojas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Vait. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kristus - mūsų Išganytojas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kristus - mūsų Išganytojas" perkama kartu