⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kristus prieš Belialą

Kaina: 44,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-04-30 44.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kristus prieš Belialą" aprašymas

Akademinei ir plačiajai visuomenei pristatoma Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto darbuotojo dr. Mariaus Ščavinsko mokslo monografija „Kristus prieš Belialą“, skirta senovės lietuvių anapusinio pasaulio vaizdiniams, ateinantiems iš ikikrikščioniškųjų laikų ir besikeičiantiems Lietuvos christianizacijos metu, pažinti. Plačiame Viduramžių rašytinių ir sakytinių šaltinių kontekste nagrinėjami sielos įsikūnijimo į gamtos kūnus (metempsichozės), ano pasaulio pievos ir joje besiganančių avių / gyvulių, sielos susiliejimo su dievybe (apokatastazės), kalno (arba dangaus) ir požemio, rojaus ir pragaro vaizdiniai. Lygiagrečiai keliami šaltinių nagrinėjimo, anapusinio pasaulio fenomenų korektiško pažinimo klausimai, leidžiantys ne tik geriau susipažinti su christianizacijos procesu Lietuvoje, bet ir atsakyti į klausimus, kokius anapusinio pasaulio vaizdinius žinojo mūsų protėviai ir kaip šiuos vaizdinius gali suvokti šių dienų tyrinėtojai bei skaitytojai. „Kristus prieš Belialą“ - tai knyga, priversianti permąstyti ligšiolinį įsivaizdavimą apie senovės lietuviams priskiriamus ikikrikščioniškuosius anapusinio pasaulio vaizdinius ir leisianti suprasti kai kurių vaizdinių krikščionišką kilmę bei atsiradimo Lietuvoje aplinkybes.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kristus prieš Belialą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Marius Ščavinskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kristus prieš Belialą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kristus prieš Belialą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kristus prieš Belialą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kristus prieš Belialą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marius Ščavinskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kristus prieš Belialą" perkama kartu