0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Krizė: 21 būdas kaip išeiti iš susidariusios finansinės krizės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Krizė: 21 būdas kaip išeiti iš susidariusios finansinės krizės


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Krizė: 21 būdas kaip išeiti iš susidariusios finansinės krizės" aprašymas

Šioje knygoje "Krizė: 21 būdas kaip išeiti iš susidariusios finansinės krizės" pateikiamas rinkinys gyvenimo patikrintų, praktiškų metodų, galinčių padėti įveikti visas jūsų kelyje pasitaikančias kliūtis. Jūs išmoksite geriau tvarkyti savo profesinio, bei asmeninio gyvenimo reikalus.

Brajenas Treisis yra vienas iš didžiausių žmogaus galimybių ir asmeninio efektyvumo lavinimo srities autoritetų Amerikoje. Kasmet daugiau kaip 250 tūkstančių žmonių išklauso jo paskaitas, skirtas asmeniniam ir profesionaliam tobulėjimui. Treisis yra autorius tokių bestselerių kaip "Didžiausias pasisekimas" ir "100 visiškai nesulaužomų verslo sėkmės dėsnių", taip pat populiarių garso programų "Sėkmės psichologiniai aspektai" ir "Kaip pradėti verslą ir suklestėti".


Versle ir gyvenime reikalai ne visada klostosi taip, kaip buvote sumanę. Galbūt jūs sugebate atremti silpnus smūgius, bet kas tada, kai užklumpa negailestinga krizė, grasinanti sužlugdyti jūsų kompaniją ir asmeninį gyvenimą?


Šioje knygoje pateikiamas rinkinys gyvenimo patikrintų, praktiškų metodų, galinčių padėti įveikti visas jūsų kelyje pasitaikančias kliūtis. Jūs išmoksite geriau tvarkyti savo profesinio, bei asmeninio gyvenimo reikalus. Suprantamu, lakonišku stiliumi autorius jus įkvepia pasitikėti savimi ir neatidėliotinas problemas spresti greitai, ryžtingai, iki galo.

  • Autorius: Brian Tracy
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 118
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955678267

Parašykite atsiliepimą apie "Krizė: 21 būdas kaip išeiti iš susidariusios finansinės krizės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Krizė: 21 būdas kaip išeiti iš susidariusios finansinės krizės, kurią skaitytojams dovanoja Brian Tracy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Brian Tracy su knyga Krizė: 21 būdas kaip išeiti iš susidariusios finansinės krizės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Krizė: 21 būdas kaip išeiti iš susidariusios finansinės krizės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Brian Tracy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Krizė: 21 būdas kaip išeiti iš susidariusios finansinės krizės palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Krizė: 21 būdas kaip išeiti iš susidariusios finansinės krizės" perkama kartu