0
5.0
(4 įvertinimai)
1,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-10-04 Feja

Labai gera knyga!Labai gerai isdestyti faktai, trumpai ir aiskiai,bet-kokiam protui prieinama ir suprantama.

Informacija

Krizė. Mitai ir realybė

  • Leidėjas: Uranija
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 117
  • ISBN ar kodas: 9789955839095

2021-01-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Krizė. Mitai ir realybė" aprašymas

"Knygoje pateikiama astrologės Violetos Liaugminienės istorinė ir dvasinė dabartinės krizės analizė, jos kilmės priežastys ir dėsningumai. Turinti daugiau nei 15 metų patirtį astrologė teigia, kad krizė apima daugelį sričių ir yra daug gilesnė, nei gali pasirodyti. Ji apima ne tik finansinį – politinį pasaulį, bet ir mūsų pasaulėžiūrą.
Knygoje gausu istorinių ir mokslinių faktų. Joje astrologiniu požiūriu nagrinėjamas šių faktų ryšys su priežasties – pasekmės dėsniais, atskleidžiami klaidingi visuomenės įsitikinimai, krizės valdymo metodai, demaskuojami visuotiniai melai ir mitai.
Nors knygelėje ir paliesti dvasingumo bei meilės aspektai, autoriai sąmoningai plačiau nesigilina į juos, norėdami, kad ši knyga būtu suprantama daugumai žmonių. Nors iš pradžių pateikti faktai gali pasirodyti gąsdinantys, pagrindinis šios knygelės tikslas – suteikti žmonėms viltį. Priminti žmonėms, kad egzistuoja jėgos, aukštesnės už „šiuolaikinę“ fiziką, energetiką, mediciną ir politiką. Ir šios jėgos rūpinasi ir mus globoja.
Kas mūsų laukia? Kodėl vyksta krizės? Ar 2012 metai iš tiesų mums lemia Pasaulio Pabaigą? Kas mums gali suteikti vilties? Jei jus domina šie ir kiti klausimai, čia jūs galite atrasti atsakymus. Šioje mažytėje knygelėje sukoncentruotos didžiulės žinios, kurios gali pakeisti jūsų požiūrį į daugelį pasaulyje vykstančių reiškinių."

2011-10-04

Labai gera knyga!Labai gerai isdestyti faktai, trumpai ir aiskiai,bet-kokiam protui prieinama ir suprantama.

2009-08-10

Puiku,tik noretusi kad knyga butu ilgesne,kadangi tikrai uzkabino.

2009-08-01

Knyga - torpeda. Tikslu, galinga, laiku ir vietoj. Beje iš ji nepraras savo aktualumo net ir pasibaigus krizei.

2009-07-31

Gera, drąsi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Krizė. Mitai ir realybė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Violeta Liaugminienė ir Ričardas Liaugminas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Krizė. Mitai ir realybė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Krizė. Mitai ir realybė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Krizė. Mitai ir realybė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Krizė. Mitai ir realybė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Liaugminienė ir Ričardas Liaugminas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Krizė. Mitai ir realybė" perkama kartu