0

Kroatijos pakrantė. Dalmatija. Kelionių vadovas su žinovų patarimais

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kroatijos pakrantė. Dalmatija. Kelionių vadovas su žinovų patarimais

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 11x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9786098002317

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kroatijos pakrantė. Dalmatija. Kelionių vadovas su žinovų patarimais" aprašymas
Dešimtys milijonų žmonių pasaulyje neįsivaizduoja keliavimo be tokios parankinės informacijos. Kas keisčiausia, kad turistinių kelionių vadovų negali išstumti net šiuolaikinės technologijos. Keliaujant kompiuterio neprisitampysi, o su šūsnimis popierių rankose tikrai nepatogu, tad turėti svarbiausią informaciją po ranka nori daugelis žmonių. Turistiniai kelionių vadovai tampa vis populiaresni. Jais naudojasi ne tik savarankiškumą ir visišką judėjimo bei sprendimų laisvę pripažįstantys keliautojai, bet ir žmonės, kurie keliauja su grupe ir netgi kiekviename žingsnyje lydimi gido. Toks leidinys turi didžiulę išliekamąją vertę ir yra tikras lobynas tikriems kelionių gurmanams.Knygų komplektas "Kelionių vadovai su žinovų patarimais: Turkija + Egiptas + Kroatijos pakrantė. Dalmatija"

Parašykite atsiliepimą apie "Kroatijos pakrantė. Dalmatija. Kelionių vadovas su žinovų patarimais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kroatijos pakrantė. Dalmatija. Kelionių vadovas su žinovų patarimais, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Kroatijos pakrantė. Dalmatija. Kelionių vadovas su žinovų patarimais jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kroatijos pakrantė. Dalmatija. Kelionių vadovas su žinovų patarimais patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kroatijos pakrantė. Dalmatija. Kelionių vadovas su žinovų patarimais palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kroatijos pakrantė. Dalmatija. Kelionių vadovas su žinovų patarimais" perkama kartu