⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kronika. Slaptos knygos istorija

Kaina: 7,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-03 Alma

Nuostabi. Šaunūs paveikslėliai, įtraukiančios istorijos. Knygą paskatino įsigyti autorių knygos pristatymas ir knyga pranoko mano lūkesčius. Ypač dabar kai kiekvienas kovojame už laisvę. Ši knyga skirta patriotiškumo ugdymui, tikėjimo stiprinimui ir vilčiai, kad kovoje gėris nugali.


2022-08-31 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kronika. Slaptos knygos istorija" aprašymas

„Kronika. Slaptos knygos istorija“ - iliustruotas pasakojimas apie sovietmečiu, 1972–1989 metais, pogrindyje leistą Lietuvos Katalikų Bažnyčios kroniką. Tai kovos už tikėjimo ir žodžio laisvę istorija, papasakota remiantis tikrais liudytojų atsiminimais. Iliustracijose stengtasi atkurti to meto autentiškas detales ir aplinką.

Knygoje „Kronika. Slaptos knygos istorija“ nesiekiama pateikti išsamios Kronikos leidybos istorijos ar chronologijos, nuodugniai atkuriant visų dalyvių biografines detales. Pasakojimas žadina skaitytojų susižavėjimą savo tautos herojais ir įtraukia juos į drąsų žygdarbį, kuris iš šių dienų perspektyvos gali atrodyti tarsi istorinis nuotykis ar detektyvas.Kiti taip pat domėjosi


2022-03-03

Nuostabi. Šaunūs paveikslėliai, įtraukiančios istorijos. Knygą paskatino įsigyti autorių knygos pristatymas ir knyga pranoko mano lūkesčius. Ypač dabar kai kiekvienas kovojame už laisvę. Ši knyga skirta patriotiškumo ugdymui, tikėjimo stiprinimui ir vilčiai, kad kovoje gėris nugali.

Parašykite atsiliepimą apie "Kronika. Slaptos knygos istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istorija ir visuomenė

Danguolė Gervytė, Jūratė Tamošiūnaitė-Karašauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kronika. Slaptos knygos istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kronika. Slaptos knygos istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kronika. Slaptos knygos istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kronika. Slaptos knygos istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danguolė Gervytė, Jūratė Tamošiūnaitė-Karašauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kronika. Slaptos knygos istorija" perkama kartu