⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Krovinių vežimai. Sausumos transporto technologijų programos studijų darbų rengimo metodika

Kaina: 4,59 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Krovinių vežimai. Sausumos transporto technologijų programos studijų darbų rengimo metodika" aprašymas

Leidinys "Krovinių vežimai. Sausumos transporto technologijų programos studijų darbų rengimo metodika" skirtas sausumos transporto technologijų studijų programos studentams, rengiantiems kursinius ir baigiamuosius darbus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Krovinių vežimai. Sausumos transporto technologijų programos studijų darbų rengimo metodika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Krovinių vežimai. Sausumos transporto technologijų programos studijų darbų rengimo metodika", Darius Astrauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Darius Astrauskas su knyga "Krovinių vežimai. Sausumos transporto technologijų programos studijų darbų rengimo metodika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Krovinių vežimai. Sausumos transporto technologijų programos studijų darbų rengimo metodika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Darius Astrauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Krovinių vežimai. Sausumos transporto technologijų programos studijų darbų rengimo metodika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Krovinių vežimai. Sausumos transporto technologijų programos studijų darbų rengimo metodika" perkama kartu