TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams

Kaina: 4,42 €
Kaina su kodu: 2,65 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-01


2023-12-31 4.419 InStock
Į krepšelį

Knygos "Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams" aprašymas

Mėgstate proto mūšius ir intelektualius žaidimus? Protmūšių žanro meistrai Ignas Ligionis ir Artūras Vyšniauskas parengė puikią knygą „Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams“, kuri patiks visiems į klausimą atsakiusiems teigiamai.

Leidinio „Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams“ pavadinimas sufleruoja, ko galite tikėtis knygoje, kurią kviečiame įsigyti internetu. Autoriai Ignas Ligionis ir Artūras Vyšniauskas pasistengė paruošti puikią pramogą. Jie teigia, kad vis dar sutinka žmonių, kurie bijo proto mūšių ir galvoja, kad apsijuoks, nežinos atsakymų, o viktorinose dalyvauja tik profesoriai, kurie žino krūvą sudėtingų žodžių, pavardžių ir net naktį pažadinti galėtų išvardinti visų Afrikos šalelių sostines ir jų vadovus bei vadovų pavaduotojus.

Ar jūs irgi iš tų, kurie bijo krutinti pilkąsias ląsteles? Ignas Ligionis ir Artūras Vyšniauskas siūlo atsikratyti kompleksų ir mėgautis pramoga. Jie rekomenduoja ieškoti užuominų, užkoduotų pačiuose klausimuose bei diskutuoti su bendraminčiais. Greitai įsitikinsite, kad idėjos ir teisingi atsakymai kyla nejučia bei atneša daug džiaugsmo – aš atsakiau teisingai!

Knygoje „Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams“ rasite šimtą turų po dešimt klausimų. Tad iš viso net tūkstantis klausimų įvairiomis, kartais netikėtomis, temomis. Leidinys tinka tiek vienišiams, kurie mėgsta smegenis sukti savo tempu, tiek šeimoms ar draugų grupėms. Pagyvinkite šeimos šventes, tamsius karantino vakarus ar keliones iš Vilniaus į Klaipėdą!

Sukti galvą ir atsakinėti į autorių parengtus klausimus smagu ir naudinga. Tad jei trumpas aprašymas sudomino, kviečiame Igno Ligionio ir Artūro Vyšniausko leidinį „Krutink pilkąsias ląsteles“ pirkti online.

Taip pat rekomenduojame šeimą aprūpinti ir kitais skaitiniais. Galime pasiūlyti įvairaus žanro knygų, kuriose slepiasi ne tik protmūšių klausimai, bet ir vingiuojantys siužetai, daugiasluoksniai veikėjai ar asmeninio tobulėjimo patarimai.

Knygų kainos draugiškos, tačiau jei norite sutaupyti ir įsigyti knygų dar pigiau, patikrinkite išpardavimus bei akcijas, kuriomis dažnai džiuginame savo pirkėjus. Sunku išsirinkti? Siūlome pasidomėti knygų atsiliepimais bei apžvalgomis, skaityti aprašymus ir santraukas, pavartyti virtualias ištraukas ir įvertinti puslapių skaičių. Neabejojame, kad atrasite tikrai įdomių skaitiniųKiti taip pat domėjosi


2020-11-01

Parašykite atsiliepimą apie "Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Laisvalaikio knygos

Artūras Vyšniauskas, Ignas Ligionis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Artūras Vyšniauskas, Ignas Ligionis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Krutink pilkąsias ląsteles. Gudraus protmūšio knyga draugams, šeimoms ir atsiskyrėliams" perkama kartu