0

Kryptis – Rytai

1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,20 €
Kaina knygyne: 5,78 €*
Sutaupote: 0.58 € (11%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2019-08-26 ugi

ne Radzevicius. kam tokios knygos isviso reikalingos

Informacija

Kryptis – Rytai

  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 188
  • ISBN ar kodas: 9785417010613

2021-01-31 5.2 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kryptis – Rytai" aprašymas

Knygoje "Kryptis – Rytai" sudėti pasakojimai apie keturių lietuvių keliones po kadaise buvusią bendrą šalį: 2009 m. – po Baikalo apylinkes, 2010 m. – po Ukrainą, Moldovą ir Padniestrę bei 2011 m. po Gruziją. Autorius ne tik aprašo asmeninius įspūdžius, bet ir pateikia konkrečios informacijos apie lankomą šalį, dėmesio vertus objektus, rašo apie vietinių žmonių papročius, elgesį.


Kelionė gali būti tik geografinės vietos pakeitimas, ieškant malonaus, šilto ir saugaus poilsio, bet gali būti ir ekstremalus savęs išbandymas, tikintis naujų įspūdžių, lankant sunkiau pasiekiamas pasaulio vietas, kaupiant įspūdžius apie skirtingų šalių geografiją, kultūrą, psichologiją, politinę, ekonominę ir socialinę padėtį. Kelionių patirtis padeda geriau suprasti pasaulio įvairovę ir struktūrą, įvertinti savitumus ir savo vietą pasaulyje. Tokioms kelionėms skirta Vidmanto Šmigelsko knyga. Jis renkasi rytų kryptį.


Rytuose – kadaise didelė bendra šalis, subyrėjusi į daugybę atskirų valstybių, tapo tolima ir neretai mažai kam patrauklia kelionių kryptimi. Po santvarkų pasikeitimo, tikros informacijos apie buvusias broliškas šalis beveik neturime, knygų lietuvių kalba apie jas irgi vargiai besurasime, nors jos buvo ir yra ten pat – su turtingomis kultūromis, nepaprasta gamta ir mums artima istorine praeitimi. Galbūt bendrumų yra daugiau nei skirtumų?

Tai ir bando išsiaiškinti knygoje aprašomų kelionių dalyviai. Pasirinkta kryptis reikalauja ne tik entuziazmo, bet ir kruopštaus pasirengimo ruošiant maršrutus, gilinantis į tų šalių situaciją.


Knygą sudaro trys skyriai: Iš Rusijos – be pykčio (Maskva–Krasnojarskas, Severobaikalskas–Nižnij Angarskas–Ulan Udė, Turka–Ust Barguzinas–Svetoj Nos–Olchonas Irkutskas, Sliudenka, Baikalas–Ulan Ude, Krasnojarskas); Kelionė į Koktebelį (Karpatai–Moldova–Padniestrė–Odesa–Krymas); Gruzijos chamelionas: tarp Europos ir Azijos (Tbilisis–Sighnaghi–Alazani slėnis–Lagodekhi–Tušetija–Stepantsminda–Goris, Boržomis–Svanetija–Batumis, Tbilisis).

2019-08-26

ne Radzevicius. kam tokios knygos isviso reikalingos

Parašykite atsiliepimą apie "Kryptis – Rytai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kryptis – Rytai, kurią skaitytojams dovanoja Vidmantas Šmigelskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vidmantas Šmigelskas su knyga Kryptis – Rytai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kryptis – Rytai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidmantas Šmigelskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kryptis – Rytai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kryptis – Rytai" perkama kartu