0

Kryžiaus kelias Koliziejuje

  • Nuolaida knygai -22%
Internetu: 2,99 €
Knygyne: 3,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kryžiaus kelias Koliziejuje

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 12x16, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 72
  • ISBN ar kodas: 9955-619-72-4

2020-04-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Josephas Ratzingeris, po inauguravimo popiežiumi tapęs Benediktu XVI, viename savo interviu sakė: „Kryžius byloja apie vieną Dievą, kuris tapo žmogumi ir mirė už žmones, kuris myli žmogų ir jam aukojasi“. Tokie žodžiai iš Šventojo Tėvo lūpų bylojo neatsitiktinai – autoritetingas teologas sukūrė ne vieną mokslinį ir sielovadai skirtą veikalą, dėstė studentams. Taip jis sukaupė daug žinių ir gilią dvasinę patirtį.
Tai puikiai atsiskleidžia Benedikto XVI meditacijų ir maldų knygoje, parašytoje 2005 metų Didžiojo Penktadienio Kryžiaus kelio apeigoms Romos Koliziejuje. Šio leidinio turinys dar sykį primena, ką popiežius kalbėjo apie Bažnyčios pašaukimą: „Skleisti po visą pasaulį Kristaus – pasaulio šviesos – žodžius“.
Knygoje galima rasti daugybę širdies gelmes pasiekiančių įžvalgų: „Juk esame tik žmonės! Tačiau, žvelgdami į Sūnaus kančią, matome kokie neapsakomai žiaurūs nuodėmės padariniai ir kokio atpirkimo reikia, kad ji būtų visiškai sunaikinta“.
„Kyžiaus kelias“ – tai keturiolika Viešpaties Jėzaus Kryžiaus kelio stočių, parodančių mums Dievą, kuris dalijasi žmonių kančiomis, nepabūgdamas kryžiaus mirties. Kiekvienai stočiai parašyta meditacija ir malda tinka tiek bendruomeniniam naudojimui, tiek asmeninei dvasinei praktikai.
Prie leidinio teksto gražiai dera olandų dailininko Jano Tooropo iliustracijos.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu