TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kryžiažodžiai pipirams

Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kryžiažodžiai pipirams" aprašymas

Noras rasti teisingus atsakymus ir sužinoti paslaptis vilioja mažylius, todėl jie mėgsta spręsti kryžiažodžius. Ši veikla lavina jų atmintį, stiprina mąstymą ir vaizduotę.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Liberum artis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 27
  • Formatas: 20X29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094280238

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kryžiažodžiai pipirams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kryžiažodžiai pipirams", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kryžiažodžiai pipirams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kryžiažodžiai pipirams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kryžiažodžiai pipirams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kryžiažodžiai pipirams" perkama kartu