TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kryžiažodžių lobynas. 225 kryžiažodžiai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-03-28 Giedrius

daug smagių kryžiažodžių, teko pasukti galvą


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 18.502 SoldOut

Knygos "Kryžiažodžių lobynas. 225 kryžiažodžiai" aprašymas

Kryžiažodžiai – nuostabi smegenų mankšta, kuri daug nekainuoja, tačiau apsaugo nuo senėjimo ir gerina atmintį! Todėl siūlome atkreipti dėmesį į vertingą knygą „Kryžiažodžių lobynas. 240 kryžiažodžiai“, kurią parengė autoriai Benjaminas Mašalaitis, Monika Krutulytė ir Gediminas Kamarauskas.

Jau knygos „Kryžiažodžių lobynas. 240 kryžiažodžiai“ pavadinimas sufleruoja, kad atversite tikrą lobių skrynią. Knygos puslapių skaičius – 160, o kiekvienas jų talpina panoraminius ir klasikinius kryžiažodžius, ratažodžius, išbraukymo užduotis, grandines, nereikalingo žodžio paieškas ir dar daug kitų smagių galvosūkių.

Kryžiažodžių sprendimas – prasmingas ir naudingas užsiėmimas. Teigiama, kad reguliariai sprendžiamos užduotys ilgina gyvenimą ir užkerta kelią smegenų ligoms. Be to, kryžiažodžiai skatina domėtis naujais dalykais, gilinti žinias, prisiminti pamirštus dalykus.

Benjaminas Mašalaitis, Monika Krutulytė ir Gediminas Kamarauskas siūlo du šimtus keturiasdešimt kryžiažodžių, kurie privers gerokai pasukti galvą. Norite sudėtingesnės užduoties? Atsiverskite klasikinį ar panoraminį kryžiažodį arba pabandykite įveikti ratažodį. Į pastarąjį žodžius reikia rašyti ratu, nuo taškeliu pažymėtos vietos.

Neturite laiko ir norite itin greitos mankštos? Šiuo atveju tinkamiausi bus trumpi-mini kryžiažodžiai arba grandinėlės. Benjaminas Mašalaitis, Monika Krutulytė ir Gediminas Kamarauskas knygoje „Kryžiažodžių lobynas. 240 kryžiažodžiai“ parengė ir tokių užduočių, kurios skirtos pailsinti protą. Tai išbraukymai ar galvosūkiai, kuriuose reikia atpainioti vietomis sukeistas raides. Tokie kryžiažodžiai padeda atsipalaiduoti!

Vien kryžiažodžiais ir kitomis užduotimis ši knyga neapsiriboja. Autoriai siekia suteikti naudingų žinių, todėl leidinyje rasite ir įdomių faktų rinkinį, kurie prasideda žodžiais „Ar žinote, kad“. Ši informacija tikrai pravers, kai spręsite užduotis!

Per daug pavargote? Naujos žinios nelenda į galvą? Ką gi, jus pradžiugins trumpi anekdotai! Juk juokas taip pat naudingas sveikatai!

„Kryžiažodžių lobynas. 240 kryžiažodžiai“ – didelė, stora, vertinga knyga, kurios užteks ilgam!

Sudomino trumpas aprašymas? Rekomenduojame šį leidinį įsigyti internetu! Juk pirkti online verta dėl daugybės priežasčių. Čia daug įvairaus žanro ir siužeto knygų galite įsigyti per akcijas ir išpardavimus. Jų metu leidiniai kainuoja pigiau. Įdomūs veikėjai, naudingi patarimai, motyvacija ir laisvalaikio pramogos – visa tai mūsų asortimente! Išsirinkti padės informacinės santraukos su aprašymais ir ištraukomis. Taip pat verta pasidomėti atsiliepimais bei apžvalgomis!Kiti taip pat domėjosi


2022-03-28

daug smagių kryžiažodžių, teko pasukti galvą

2021-07-28

nelengvi kryžiažodžiai, gera smegenų mankšta

Parašykite atsiliepimą apie "Kryžiažodžių lobynas. 225 kryžiažodžiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Laisvalaikio knygos

Benjaminas Mašalaitis, Gediminas Kamarauskas, Monika Krutulytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kryžiažodžių lobynas. 225 kryžiažodžiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kryžiažodžių lobynas. 225 kryžiažodžiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kryžiažodžių lobynas. 225 kryžiažodžiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kryžiažodžių lobynas. 225 kryžiažodžiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Benjaminas Mašalaitis, Gediminas Kamarauskas, Monika Krutulytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kryžiažodžių lobynas. 225 kryžiažodžiai" perkama kartu