0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 22,79 €
Kaina knygyne: 25,49 €*
Sutaupote: 2.70 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai


2021-07-31 22.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai" aprašymas

Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai" - tai ketvirtoji Dailininko K. Šimonio paramos fondo ciklo knyga, atskleidžianti dailininko Kazio Šimonio kūrybos daugialypiškumą.
Knygoje bei paveikslų reprodukcijų albume pavadinimu „Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai" pristatomi visuomenei įvairiose Lietuvos vietose užfiksuoti mediniai ir mūriniai paminklai, kurie iki šių dienų neišliko. Šie kūriniai turi ne tik meninę, bet ir istoriografinę vertę. Daugelio kūrinių reprodukcijos gautos iš privačių kolekcijų.Parašykite atsiliepimą apie "Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai, kurią skaitytojams dovanoja Kazys Šimonis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazys Šimonis su knyga Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazys Šimonis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kryžių, koplytstulpių ir stogastulpių piešiniai" perkama kartu