⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kryžiuočių ordino pilys. Prūsijos raudono mūro pilys, 1230–1466 m.

Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kryžiuočių ordino pilys. Prūsijos raudono mūro pilys, 1230–1466 m." aprašymas

XII a. pabaigoje įkurtas Vokiečių ordinas, lietuviškoje istoriografijoje geriau žinomas Kryžiuočių ordino pavadinimu, išgarsėjo ne tik „krikščionybės skleidimo“ misija pagonių kraštuose, nuožmiomis kovomis su prūsais ir lietuviais, bet ir didingomis raudono mūro pilimis. Daugybė jų yra istorinėje Prūsijoje – dabartinės Šiaurės Lenkijos, Kaliningrado srities (Rusija), iš dalies ir Lietuvos teritorijoje.

Šioje knygoje „Kryžiuočių ordino pilys“ nušviesta kryžiuočių pilių raida – nuo nesudėtingų medinių prūsų pasienio pilaičių iki didingų mūro milžinų, aptarta statomų pilių reikšmė vykstant ordino ekspansijai, aprašyti kryžiuočių fortifikacinės architektūros ypatumai, papasakota apie įgulos gyvenimą taikos sąlygomis ir veiksmus puolant priešui. Knyga gausiai iliustruota žemėlapiais, schemomis, nuotraukomis, autoriniais piešiniais.


  • Autorius: Stephen Turnbull
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269991
  • Vertėjas: Vitalijus Michalovskis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kryžiuočių ordino pilys. Prūsijos raudono mūro pilys, 1230–1466 m."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istoriografija

Stephen Turnbull pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kryžiuočių ordino pilys. Prūsijos raudono mūro pilys, 1230–1466 m.", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kryžiuočių ordino pilys. Prūsijos raudono mūro pilys, 1230–1466 m." aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kryžiuočių ordino pilys. Prūsijos raudono mūro pilys, 1230–1466 m." už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kryžiuočių ordino pilys. Prūsijos raudono mūro pilys, 1230–1466 m."? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stephen Turnbull tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kryžiuočių ordino pilys. Prūsijos raudono mūro pilys, 1230–1466 m." perkama kartu