0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė (6-oji papildyta laida)

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 16,39 €*
Sutaupote: 4.40 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-03-10 Zinaida Žvinklienė

Labai reikia šitos knygos mano žindančiai dukrai. Ačiū.


2021-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė (6-oji papildyta laida)" aprašymas

"Žindymas yra aukščiausio mandagumo kultūra, tobulo bendravimo pasireiškimas, natūrali demokratija. Nemandagiai kūdikį pažindyti beveik neįmanoma, nes žindymas yra veikla, kuriai atlikti reikia darniai derančio abipusio noro ir sutikimo. Žindymas vaikui teikia ne tik patį geriausią maistą, bet ir saugumą, greitą ir užtikrintą nusiraminimą, garantiją kad yra mylimas. Žindymas yra neatsiejamas nuo meilės. Jie abu - NEPAKEIČIAMI!"
Nuoširdžiai, gyd. Kazimieras Vitkauskas

Žindymas - sveikata kūdikiui ir mamai.

Išsamioje monografijoje "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė" apie naujagimio ir kūdikio maitinimą rasite daug naudingų praktiškų patarimų mamai ir šeimai bei naujausias mokslo žinias, kurios bus vertingos ir įvairių specialybių medikams.

Ši knyga "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė" būtų puiki dovana kiekvienai vaikelio gimimo laukiančiai mamytei. Verčiau mokėti, negu spėlioti. Juk žindyti pradedama vos pagimdžius!

Kazimieras Vitkauskas - vaikų gydytojas, dirbantis jau trisdešimt metų, trijų vaikų tėvas.
Žindymo mokslus studijavo Londono Universiteto Vaiko sveikatos institute, Amerikos Pediatrų asociacijos seminaruose, stažavosi Anglijos ir Škotijos "Kūdikiui draugiškose" ligoninėse, yra tarptautinės Žindymo medicinos akademijos narys.
Už pastangas prikeliant žindymo tradiciją Tėvynėje apdovanotas Amerikos Lietuvių gydytojų sąjungos premija.

RECENZIJA

Šiandieną jau neabejojama, kad motinos pienas yra tinkamiausias naujagimių ir kūdikių maistas, o žindymas turi ypatingą poveikį motinos, vaiko, o vėliau ir suaugusio žmogaus, sveikatai, asmenybės formavimuisi. Tai nulėmė aktyvią Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), UNICEF, įvairių visuomeninių organizacijų veiklą propaguojant ir skatinant kūdikių žindymą. Maitinimo krūtimi rėmimas tapo daugelio tarptautinių ir nacionalinių mitybos gerinimo ir sveikatos stiprinimo programų dalimi. PSO ir Europos Sąjungos programiniuose dokumentuose akcentuojama žindymo skatinimo reikšmė.

Dauguma motinų gali sėkmingai žindyti savo kūdikius. Deja, dažnai dėl laiku nesuteiktos kvalifikuotos pagalbos, neretai ir dėl klaidingų patarimų, trūkstant žinių, moterys susiduria su įvairiais sunkumais ir savavališkai, dažnai be pagrindo, nutraukia žindymą. Tyrimai rodo per mažą sveikatos priežiūros darbuotojų aktyvumą skatinant kūdikių žindymą trūksta ir literatūros kūdikių žindymo klausimais.

K. Vitkausko knyga „Kūdikio žindymas" parengta remiantis ne tik šiuolaikinėmis teorinėmis žiniomis, bet ir ilgamete gydytojo patirtimi propaguojant ir skatinant kūdikių žindymą. Čia pateikta daug vertingų praktinių patarimų, kaip išvengti įvairių žindymo sunkumų ir kaip elgtis susidūrus su problemomis. Žindančios motinos ras atsakymus į dažniausiai joms iškylančius klausimus. Knygoje apžvelgta kūdikių maitinimo istorija, pateiktos išsamios žinios apie laktacijos fiziologiją motinos pieno svarbą ir privalumus, žindymo naudą kūdikiui ir motinai, maitinimo krūtimi taisykles ir žindymo techniką. Todėl ji bus labai naudinga ir sveikatos priežiūros darbuotojams.

Neabejoju, kad ši knyga, parašyta nuoširdaus pokalbio su motina stiliumi, paskatins dar neapsisprendusias moteris ir padės žindyti norinčioms, o medikams bus gera pagalbininkė propaguojant natūralų kūdikių maitinimą ir sprendžiant žindančioms motinoms iškilusias problemas.

Dr. Giedra Levinienė, Kauno medicinos universiteto Vaikų ligų klinikos docentė, Kūdikių natūralaus maitinimo rėmimo draugijos pirmininkė2021-03-28

Maketo klaidą gavom pradėjus skaityti trūksta nuo 30 iki 66 puslapio

2019-03-10

Labai reikia šitos knygos mano žindančiai dukrai. Ačiū.

Parašykite atsiliepimą apie "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė (6-oji papildyta laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nėštumo, gimdymo ir kūdikio priežiūros knygos

Kazimieras Vitkauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė (6-oji papildyta laida)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė (6-oji papildyta laida)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė (6-oji papildyta laida)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė (6-oji papildyta laida)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kazimieras Vitkauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė (6-oji papildyta laida)" perkama kartu