0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūdikių motorinė raida ir judėjimo įgūdžių lavinimas

Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 16,69 €*
Sutaupote: 2.70 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kūdikių motorinė raida ir judėjimo įgūdžių lavinimas" aprašymas

Mokomojoje metodinėje priemonėje „Kūdikių motorinė raida ir judėjimo įgūdžių lavinimas“ aptariama kūdikių motorinė raida, pateikiama praktinių rekomendacijų ir fizinių pratimų, skirtų motorinei raidai lavinti. Leidinys „Kūdikių motorinė raida ir judėjimo įgūdžių lavinimas“ skiriamas akademinei bendruomenei, ypač universitetų ir kolegijų studentams, reabilitacijos, kineziterapijos, sveikatos priežiūros specialistams ir visiems, kuriems aktualūs kūdikių raidos ir sveikatos klausimai.Parašykite atsiliepimą apie "Kūdikių motorinė raida ir judėjimo įgūdžių lavinimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pediatrijos knygos

Lina Budrienė, Vaiva Strukčinskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kūdikių motorinė raida ir judėjimo įgūdžių lavinimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kūdikių motorinė raida ir judėjimo įgūdžių lavinimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kūdikių motorinė raida ir judėjimo įgūdžių lavinimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kūdikių motorinė raida ir judėjimo įgūdžių lavinimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lina Budrienė, Vaiva Strukčinskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kūdikių motorinė raida ir judėjimo įgūdžių lavinimas" perkama kartu