0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.89 SoldOut
Knygos "Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste" aprašymas

Skaitytojai supažindinami su kūdikių raidos ypatumais, pagrindiniais rizikos veiksniais, kurie gali turėti įtakos jų raidai. Leidinys skirtas tėvams, pedagogams, šeimos gydytojams ir reabilitacijos specialistams.Parašykite atsiliepimą apie "Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste, kurią skaitytojams dovanoja Daiva Mockevičienė, Jūra Vladas Vaitkevičius ir kt. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Mockevičienė, Jūra Vladas Vaitkevičius ir kt su knyga Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Mockevičienė, Jūra Vladas Vaitkevičius ir kt. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste" perkama kartu