⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste

Kaina: 2,89 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 2.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste" aprašymas

Skaitytojai supažindinami su kūdikių raidos ypatumais, pagrindiniais rizikos veiksniais, kurie gali turėti įtakos jų raidai. Leidinys skirtas tėvams, pedagogams, šeimos gydytojams ir reabilitacijos specialistams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Reabilitacijos knygos

Daiva Mockevičienė, Jūra Vladas Vaitkevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daiva Mockevičienė, Jūra Vladas Vaitkevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kūdikių raida ir ankstyvosios intervencijos galimybės Šiaulių mieste" perkama kartu