0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kudžas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-07-24 Lina

Labai gera knyga :)


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 4.38 SoldOut

Knygos "Kudžas" aprašymas

"Mirštanti pabaisa ir vėl liuoktelėjo ant moters. Dona puolė į priekį su beisbolo lazdos likučiais ir suvarė ilgą aštrią nuolaužą į dešinę padaro akį..."
Visą rudenį didesnę valstijos dalį valdė "pasiutligės" baimė. "Pabaisos, nesiartinkite prie mūsų!" - meldė žmonės. O jos vis atslinkdavo ir atslinkdavo...2011-07-24

Labai gera knyga :)

2011-06-22

Puiki knyga,tik pabaiga liudna.

2010-05-04

Knyga skaiciau pries kokius 6 metus, bet iki siol galiu detaliai atpasakoti visa siuzeta, o tai jau daug ka reiskia, nes, deja, ne visu Kingo knygu turinius pamenu...

2010-04-14

puiki knyga kaip ir visos

2009-05-12

Labai gera knyga, viena iš King geresniu.....

2008-06-22

Pabaigoj knygos verkiau, nepatariu skaityt tam kas turi mazu vaiku.. :-)

2008-01-19

Jo knyga ne kokia deja...

2007-07-07

sita knyga lengva skaityti ,idomus siuzetas

Parašykite atsiliepimą apie "Kudžas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Siaubo knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kudžas", kurią skaitytojams dovanoja Stivenas Kingas (Stephen King). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stivenas Kingas (Stephen King) su knyga "Kudžas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kudžas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stivenas Kingas (Stephen King). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kudžas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kudžas" perkama kartu