⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kultūra kaip žinia. Nuo ženklo iki teksto

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 10.49 SoldOut

Knygos "Kultūra kaip žinia. Nuo ženklo iki teksto" aprašymas

Ši mokomoji knyga bando supažindinti skaitytoją su šiuolaikiniu požiūriu į kultūrą kaip sudėtingą informacijos ir komunikacijos sistemą. Toks tiksliaisiais mokslais, jų universalia metodika grįstas požiūris, kai pasitelkiami naujausi mokslinės analizės modeliai ir teorijos, ypač produktyvus analizuojant sudėtingiausią iš žmogaus sukurtų semiotinių sistemų - kultūrą ir jos posistemę - meną. Knygos tikslas - vienas iš pirmųjų bandymų mūsų humanitarinių mokslų studijų praktikoje šitą gana naują, daugelio žymiausių pasaulio mokslininkų požiūrį susisteminti, aiškiau suvokti tų metodikų galimybių diapazoną analizuojant ir tyrinėjant humanitarinių mokslų, meno reiškinių problematiką.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kultūra kaip žinia. Nuo ženklo iki teksto"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kultūra kaip žinia. Nuo ženklo iki teksto", Kęstutis Meškys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kęstutis Meškys su knyga "Kultūra kaip žinia. Nuo ženklo iki teksto" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kultūra kaip žinia. Nuo ženklo iki teksto" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Meškys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kultūra kaip žinia. Nuo ženklo iki teksto" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kultūra kaip žinia. Nuo ženklo iki teksto" perkama kartu