⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kultūrišku keliu. Juozo Tumo-Vaižganto laiškai

Kaina: 15,89 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 15.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kultūrišku keliu. Juozo Tumo-Vaižganto laiškai " aprašymas

Knygoje "Kultūrišku keliu. Juozo Tumo-Vaižganto laiškai" aptariama Juozo Tumo-Vaižganto (1869-1933) korespondencija, padedanti geriau pažinti šmaikštų, vietoje nenustygstantį rašytoją. Jis gausiai susirašinėjo su XIX a. pabaigos - XX a. pirmos pusės kultūros ir literatūros veikėjais, tad tiriamuose laiškuose atsiskleidžia, kaip lietuvių visuomenė ėjo kultūrišku keliu. Dar 1913 m. Liudas Gira apie epistolinius tekstus rašė: „Ilgainiui gi, kuomet jie galės būti ištisai išspausdinti, bus tai tikrai indomi ir svarbi istorinė medžiaga." Monografijoje "Kultūrišku keliu. Juozo Tumo-Vaižganto laiškai" ši medžiaga leidžia parodyti, kad laiškai gali būti laikomi vienu pagrindinių epochų sandūroje besiformavusio lietuvių literatūros lauko komunikacinių diskursų, turėjusių lemtingos įtakos kultūrinio bendravimo pobūdžiui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kultūrišku keliu. Juozo Tumo-Vaižganto laiškai "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kultūrišku keliu. Juozo Tumo-Vaižganto laiškai ", Aistė Kučinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aistė Kučinskienė su knyga "Kultūrišku keliu. Juozo Tumo-Vaižganto laiškai " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kultūrišku keliu. Juozo Tumo-Vaižganto laiškai " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aistė Kučinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kultūrišku keliu. Juozo Tumo-Vaižganto laiškai " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kultūrišku keliu. Juozo Tumo-Vaižganto laiškai " perkama kartu