0

Kultūros centrai: bendradarbiavimas, bendruomenių mobilizavimas ir edukacinės praktikos

Kaina internetu: 14,69 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kultūros centrai: bendradarbiavimas, bendruomenių mobilizavimas ir edukacinės praktikos

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786090700648

2021-03-31 14.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kultūros centrai: bendradarbiavimas, bendruomenių mobilizavimas ir edukacinės praktikos" aprašymas

Monografija "Kultūros centrai: bendradarbiavimas, bendruomenių mobilizavimas ir edukacinės praktikos" yra skiriama kultūros organizacijų darbuotojams ir savanoriams, kultūros politikos kūrėjams, kultūros vadybininkams ir tiems, kurie domisi kultūros organizacijomis ir jose vykstančiais edukaciniais procesais. Ji gali būti naudinga studijuojantiesiems kultūros ir meno vadybą, tiems, kuriems rūpi vietos bendruomenių plėtra, kurie domisi socialiniais ir kultūriniais procesais šiuolaikinėje Lietuvos visuomenėje.


Monografijoje gilinamasi į daug reikšmingų kultūros centrų veiklos sričių. Pirmiausia atliekama regioninės kultūros politikos analizė kultūros centrų veiklos kontekste, pateikiama įstatymų ir mokslinės literatūros aptartis. Taip pat atlikta išsami kultūros centrų veiklos ypatumų bei bendruomenės ir kultūros centrų sąveikos aspektų analizė: aptariama tarpkultūrinio-tarptautinio bendradarbiavimo, kaip kultūros diplomatijos dalies, svarba kultūros centrų veikloje, analizuojamas kultūros centrų vaidmuo stiprinant tautinę kultūrą Lietuvoje, gilinamasi į neformaliojo mokymo(si) ypatumus siekiant identifikuoti edukacijos sampratą, kuria vadovaujasi kultūros centrų vadovai ir darbuotojai, atskleidžiamas jos vaidmuo kultūros centrų veiklos kontekste, atkreipiamas dėmesys į kultūros centrų darbuotojų, savanorių ir vartotojų motyvavimo veiksnius.


Kultūros centrų asociacijos prezidentas, Klaipėdos universiteto dėstytojas Romas Matulis, perskaitęs monografiją, pažymėjo: „Knygos atsiradimas yra labai reikšmingas ir lauktinas įvykis, padėsiantis tiek kultūros praktikams, tiek teoretikams, politikams ar kultūros studijų programų studentams giliau pažvelgti į kultūros centrų sistemos procesus, tiksliau juos vertinti, suvokti jų ypatumus, pažinti, lyginti ar žinoti tikrąją jų veiklos prasmę. Monografija aktuali ypač dabar, kai kultūros centrai, jų veikla sparčiai kinta, įvairėja ir įgauna vis naujesnes formas ir reikšmes“.

Parašykite atsiliepimą apie "Kultūros centrai: bendradarbiavimas, bendruomenių mobilizavimas ir edukacinės praktikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūra

Virginija Jurėnienė, Aistė Urbonienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kultūros centrai: bendradarbiavimas, bendruomenių mobilizavimas ir edukacinės praktikos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kultūros centrai: bendradarbiavimas, bendruomenių mobilizavimas ir edukacinės praktikos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kultūros centrai: bendradarbiavimas, bendruomenių mobilizavimas ir edukacinės praktikos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kultūros centrai: bendradarbiavimas, bendruomenių mobilizavimas ir edukacinės praktikos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Virginija Jurėnienė, Aistė Urbonienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kultūros centrai: bendradarbiavimas, bendruomenių mobilizavimas ir edukacinės praktikos" perkama kartu