⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kunigaikščiai Ostrogiškiai

Kaina: 22,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 22.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kunigaikščiai Ostrogiškiai" aprašymas

Knygoje „Kunigaikščiai Ostrogiškiai" pasakojama apie rusinų (ukrainiečių) kilmės kunigaikščius Ostrogiškius.
Pagrindinis dėmesys skiriamas iškiliausiems šios giminės atstovams - Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos didžiajam etmonui Konstantinui Ostrogiškiui ir jo sūnui Vosyliui Konstantinui Ostrogiškiui.

Vertė Vasil Kapkan, Danguolė Kotryna KapkanaitėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kunigaikščiai Ostrogiškiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kunigaikščiai Ostrogiškiai", Oleg Dziarnovič, Raimonda Ragauskienė, Igor Teslenko, Boris Čerkas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Oleg Dziarnovič, Raimonda Ragauskienė, Igor Teslenko, Boris Čerkas su knyga "Kunigaikščiai Ostrogiškiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kunigaikščiai Ostrogiškiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Oleg Dziarnovič, Raimonda Ragauskienė, Igor Teslenko, Boris Čerkas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kunigaikščiai Ostrogiškiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kunigaikščiai Ostrogiškiai" perkama kartu