0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 6.69 SoldOut

Knygos "Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai" aprašymas

„Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai“ – tai žinomo Niujorko kineziterapeuto, pasaulio garsenybių gydytojo Samuelio Taco (Shmuel Tatz) ir žurnalistės, knygų autorės ir bendraautorės Ingos Liutkevičienės knyga apie tai, kaip natūraliais būdais, be vaistų ir operacijų puikiai jaustis ir laisvai judėti, būti geros nuotaikos, ką tinkamiausia savo kūno sveikatai pasirinkti iš viso to, kas siūloma, o dažnai brukte brukama.

S. Tacas ragina nepamiršti, kad tradicinė medicina ir farmacija yra verslas, tad būtina žinoti ir kitus būdus, kaip sau padėti. Įspėja nepulti mokytis stovėti ant galvos, atlikti sudėtingų jogos pratimų ar bėgti maratonų, nes tai labiau kenkia sveikatai negu padeda.


"Pagal stuburo slankstelių skausmą galima nustatyti kitas sveikatos bėdas – jeigu žmogui skauda pilvą, paprastai būna labai skausmingas 5-asis slankstelis. O jeigu yra problemų kaklo srityje, gali skaudėti ar būti nutirpusios rankos, nes užspausti ir nejuda kaklo slanksteliai. Dėl to gali kartotis migrena, pablogėti regėjimas, klausa."


"Reikiamos manipuliacijos pilve ypač padeda tada, kai skauda nugarą ar galvą. Atpalaidavus pilvo raumenis ir vidinius organus, nugaros skausmai iš karto sumažėja. Kai žmogui gulint ant pilvo masažuojama nugara, jam netrukus palengvėja ne dėl to, kad nugara masažuojama, o dėl to, kad jis guli ant pilvo ir masažuojasi jo vidaus organai."


"O žinote, kas labai gerai kaulams? Vibracija. Išrasti net aparatai, o juk puikiausias natūralus vibravimas – važiuojant traukiniu. Gerai ir lengvai pastuksenti į kaulą. Daugybe tyrimų įrodyta, kaip svarbu daryti pratimus stuksenant. Masažuoti galima ne tik raumenis, bet ir kaulus. Lygiai taip pat kaulams sveika, o gal ir sveikiausia kareiviškai žygiuoti. Žygiavimas kaulams idealiai tinka. Tai irgi vibracijos. Aš specialiai einu į parką ir mėginu vaikščioti kaip kareivis."Naujausia Samuelio Taco knyga "Trigubas gyvenimas"Parašykite atsiliepimą apie "Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos gyvensenos knygos

Inga Liutkevičienė, Samuelis Tacas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Inga Liutkevičienė, Samuelis Tacas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai" perkama kartu