0

Kūno ir proto pusiausvyros link: kaip išgydyti kūną, pasitelkus protą (su CD)

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2011-05-09 gita

puiki

Informacija

Kūno ir proto pusiausvyros link: kaip išgydyti kūną, pasitelkus protą (su CD)

  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • ISBN ar kodas: 9789955958581

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kūno ir proto pusiausvyros link: kaip išgydyti kūną, pasitelkus protą (su CD)" aprašymas

Gydytojai ir mokslininkai dabar jau pripažino tai, ką blaivas protas
visada mums sakė: tarp kūno ir proto yra glaudus ryšys ir jis stipriai
veikia visą fizinę mūsų sveikatą bei gerą savijautą.


Kūnas – tai regima siela, o siela – regimas kūnas. Kūnas ir siela neatskiriami, jie yra vienas kito dalys, visumos dalys. Jūs turite būti draugiški kūnui, mylėti kūną, turite gerbti kūną, jūs turite būti kūnui malonūs...

Kūnas yra sudėtingiausias egzistencijos kūrinys – jis tiesiog nuostabus! Ir palaiminti tie, kuriems jis kelia nuostabą.

Pradėkite stebėtis savuoju kūnu, nes jis jums artimiausias. Kūnas yra jums artimiausios prigimties, artimiausios egzistencijos išraiška. Jūsų kūne yra vandenynų vandens, žvaigždžių ir saulių ugnies, jūsų kūne yra oro, jūsų kūnas sudarytas iš žemės.


Ošo


Ar kada nors susimąstėte, kiek iš tiesų mes sugebame jausti ryšį su savo kūnu, kiek sugebame jį girdėti, suprasti jo siunčiamas žinias, signalus? Ką iš tiesų reiškia mūsų kūno įtampos, negalavimai, ligos, skausmai? Dažnai mes gyvename atitrūkę nuo savo kūno, nesuprasdami jo, kovodami su juo.


Ši knyga bei pridėtas kompaktinis meditacinės terapijos diskas padės išmokti susikalbėti su savo kūnu, išgydyti jį ir atgauti su juo ryšį. Remdamiesi Ošo įžvalgomis, netrukus suprasime, kiek daug kūnas dėl mūsų dirba ir kaip puikiai mus palaiko. Vadovaudamiesi šiuo nauju požiūriu mes imsime kitaip elgtis su savo kūnu ir kurti darnesnę kūno ir proto pusiausvyrą.

Knyga parduodama su kompaktiniu disku „Pamirštos kalbos, kuria kalbama su kūnu ir protu, prisiminimas“. Ši Ošo išvystyta meditacinė terapija padeda klausytojui atgauti ryšį su savo kūnu ir pasiekti daug geresnę savijautą.

2011-05-09

puiki

2010-09-25

ar kas nors susizavejo sita knyga?

Parašykite atsiliepimą apie "Kūno ir proto pusiausvyros link: kaip išgydyti kūną, pasitelkus protą (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kūno ir proto pusiausvyros link: kaip išgydyti kūną, pasitelkus protą (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Osho. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Osho su knyga Kūno ir proto pusiausvyros link: kaip išgydyti kūną, pasitelkus protą (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kūno ir proto pusiausvyros link: kaip išgydyti kūną, pasitelkus protą (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Osho. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kūno ir proto pusiausvyros link: kaip išgydyti kūną, pasitelkus protą (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kūno ir proto pusiausvyros link: kaip išgydyti kūną, pasitelkus protą (su CD)" perkama kartu