⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūno kultūra. Geras ir gražus žmogus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 1.91 SoldOut

Knygos "Kūno kultūra. Geras ir gražus žmogus" aprašymas

Anotacija Šioje knygoje gausu teorinių žinių apie kūno kultūrą, sportą, olimpinį sportą, fizinius pratimus, apibrėžimų terminų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kūno kultūra. Geras ir gražus žmogus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kūno kultūra. Geras ir gražus žmogus", Albertas Skurvydas, Stanislovas Stonkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Albertas Skurvydas, Stanislovas Stonkus su knyga "Kūno kultūra. Geras ir gražus žmogus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kūno kultūra. Geras ir gražus žmogus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albertas Skurvydas, Stanislovas Stonkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kūno kultūra. Geras ir gražus žmogus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kūno kultūra. Geras ir gražus žmogus" perkama kartu