-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kūno suderinimas dainavimui (DVD)

Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kūno suderinimas dainavimui (DVD)" aprašymas

Mokydami dainuoti mokinius ar studentus paprastai prašome atsistoti tiesiai, laisvai, įkvepiant orą - nekelti pečių. Tuo iš esmės dainininkui būdingos stovėsenos ugdymas apsiriboja. Nors praktinis pavyzdys būtų iškalbingiausias, net ir ragindamas dainininkus atsistoti tiesiai, retas pedagogas jų akivaizdoje ištiesina stuburą. Nors žinomas Lietuvos fiziologas Karolis Dineika yra pasakęs, kad taisyklingos stovėsenos ir teisingo kvėpavimo kiekvienam būtina mokytis kasdien, kuris mūsų bent kartą per savaitę imasi pusvalandį paskirti kvėpavimo, kūno valdymo ar raumenyno tempimo pratimams? O gal šia praktika rekomenduojame užsiimti savo studentus ar besimokančius solinio dainavimo mokinius?


Atskirų autorių parengtuose muzikos vadovėliuose ir metodiniuose leidiniuose, skirtuose bendrojo lavinimo mokykloms ar aukštosioms mokykloms apie taisyklingos stovėsenos svarbą dainavimo metu tik teužsimenama...


Atkreipkite dėmesį:

Dainuojant nepatartina taisyklingą stovėseną formuoti naudojant fizines kūno pastangas. Pateikiami DVD diske fiziniai pratimai paprasčiausiai stiprina atlikėjo nugaros raumenyną ir įpratina atlikėją be papildomų pastangų ar įtampų išlaikyti nepriekaištingą stovėseną visos dainavimo praktikos metu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kūno suderinimas dainavimui (DVD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Muzikos, vizualiojo meno knygos

Juozas Vaidotas Lygutas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kūno suderinimas dainavimui (DVD)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kūno suderinimas dainavimui (DVD)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kūno suderinimas dainavimui (DVD)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kūno suderinimas dainavimui (DVD)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Juozas Vaidotas Lygutas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kūno suderinimas dainavimui (DVD)" perkama kartu