0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūno terapija mano gyvenime

4.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (36%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-26 Skaitytojas

Knyga labai maloni. Labai giliai paliečianti ir informatyvi. Labai smagu, kad lietuvių autoriai rašo tokias gilias, saviugdai skirtas knygas. Šioje knygoje radau daug vidinių atsakymų. Labai patiko namų darbų skiltis, aiškiai išdėstytos temos ir nuoseklumas. Labai rekomenduoju!


2021-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kūno terapija mano gyvenime" aprašymas

Kūno terapeutė Rasa Mažionienė knygoje „Kūno terapija mano gyvenime“ dalijasi savo asmenine patirtimi bei atradimais. Autorė įsitikinusi, kad būtina stebėti savo fizinio kūno būklę, pokyčius ir stengtis neslopinti jausmų. Tik tada išliksime visapusiškai sveiki.

„Kūno terapija mano gyvenime“ apima asmenines Rasos Mažionienės mintis, pastebėjimus, atradimus ir įžvalgas apie kūno ir proto sąveiką. Knygos autorė pasakoja apie realius atvejus, su kuriais jai teko susidurti gyvenime ir per šiuos pavyzdžius parodo dalykus, kuriems mes dažniausiai visiškai neskiriame dėmesio.

Kūno terapeutė siūlo į savo sveikatą pažiūrėti kitaip. Praktinės užduotis padės perprasti sveikatos, laimės ir sėkmės paslaptis. Rasa Mažionienė tikina, kad būtina atidžiau klausyti savo kūno ir jis, kaip niekas kitas, bus geriausias vedlys psichinės ir fizinės sveikatos link. Psichologinė savijauta ir kūno sveikata yra susijusios daug stipriau, nei daugelis manome.

Viena didžiausių šiuolaikinių žmonių problemų yra ta, kad mes intensyviai slopiname savo jausmus. Neišjautus liūdesio ar pykčio kyla vidinė įtampa, kuri pati savaime niekur nepasišalina. Visos įtampos kaupiasi mūsų fiziniame kūne, o tuomet prasideda įvairūs skausmai, negalavimai bei ligos.

Savo mokymuose kūno terapeutė pasakoja, kad skirtingose mūsų kūno vietose yra už tam tikras emocijas atsakingi plotai. Ir daugelį šiuolaikinių žmonių kankinantis skausmas nugaros apačioje dažniausiai reiškia, kad neleidžiame sau gyventi pagal savą vertybių skalę. Jei žmonės praktikuotų kūno terapiją, aplink mus būtų daug mažiau sergančių iš pažiūros neaiškios kilmės ligomis.

Asmeniškai kūno terapiją taikanti moteris knygoje „Kūno terapija mano gyvenime“ atskleidžia ne vieną akivaizdžią, tačiau gerokai primirštą ar tiesiog ignoruojamą tiesą.

Rasa Mažionienė – medikė, kūno terapeutė, festivalio „Masters of Calm“ mokytoja, bioenergosisteminės terapijos meistrė. Netradicine medicina susidomėti ją pastūmėjo asmeninė patirtis – Rasa vaikystėje turėjo itin daug sveikatos problemų bei dažnai gulėjo ligoninėse. Kai tradicinė medicina padėti negalėjo, teko ieškoti alternatyvų. Rasa Mažionienė teigia, kad laikas gydymo įstaigose padarė didelę įtaką jos pasaulėjautai, sudomino būties egzistencija bei suformavo jos jautrią, drąsią bei optimistišką asmenybę. Moteris kūno terapiją asmeniškai praktikuoja ir kitus to moko jau daugiau nei keturiolika metų.


  • Autorius: Rasa Mažionienė
  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9786098232196

2021-01-06

Daug ir apie nieka... Bent jau tam, kuris turi problemu, nepades. Klausimas kitu pareiskusiu savo nuomone: ar knyga verta pirkti del virselio???? Gal ir turinio noretusi!!!

2020-11-26

Knyga labai maloni. Labai giliai paliečianti ir informatyvi. Labai smagu, kad lietuvių autoriai rašo tokias gilias, saviugdai skirtas knygas. Šioje knygoje radau daug vidinių atsakymų. Labai patiko namų darbų skiltis, aiškiai išdėstytos temos ir nuoseklumas. Labai rekomenduoju!

2020-11-26

Viršelis ir dizainas - 10 balų. Knyga primena užsienio rašytojus. Vien tik dėl išvaizdos verta pirkti.

Mane nustebino turinys - aiškiai ir sklandžiai išdėstyta informacija, matosi, kad autorė savo srities profesionalė.
Giliai palietė autorės asmeninė patirtis, kuri plačiu aprašyta knygoje ir labai sveikintina, kad autorė praktikė, o ne dalinasi teorinėmis žiniomis. Praktinė dalis, t.y. Namų darbai, mano nuomone, labai vertingas postūmis kiekvienam padirbėti su savimi.

Knygoje aiškiai ir sistemiškai sudėliota informacija apie kūno signalus su įvairiais pavyzdžiais iš autorės praktikos. Knyga viršijo mano lūkesčius ir tikrai rekomenduoju netgi skeptikams.

2020-11-26

Parašykite atsiliepimą apie "Kūno terapija mano gyvenime"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Rasa Mažionienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kūno terapija mano gyvenime", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kūno terapija mano gyvenime" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kūno terapija mano gyvenime" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kūno terapija mano gyvenime"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Mažionienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kūno terapija mano gyvenime" perkama kartu