0
Kur gimsta svajonės
9.69 InStock

Kur gimsta svajonės

  • Nuolaida knygai -24%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 9,69 €
Knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 3.00 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2014-07-29 Audronė

Man labai patiko,kaip ir visos Lisa Kleipas knygos kurias perskaičiau

Informacija

Kur gimsta svajonės

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9786090304907

9.69 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Antrasis leidimas.

Jis – sėkmingas pirklys, susikrovęs turtus XIX a. Anglijoje. Kad taptų tikru aristokratu, jam reikalingas titulas arba... kilminga žmona. Ji – tikra aristokratė, gedinti savo mirusio vyro. „Kur gimsta svajonės“ – knyga apie du visuomenės taisykles laužančius žmones, apie jų svajones ir slaptus troškimus.

Ledi Holė Teilor nuoširdžiai mylėjo savo vyrą Džordžą. Kai jis mirė, ji trejiems metams gedulo ir tylos siena atsitvėrė nuo visuomenės. Galiausiai ji nusprendė grįžti į aukštuomenės gyvenimą. Pokylyje, kai jau rengėsi išvykti, pasijuto blogai. Kai į prietemoje skendintį kambarį, kuriame ji laukė atvykstant vežiko, įsiveržia vyriškis, jis sujaukia visus planus – nors bučinys buvo skirtas ne jai, ji netikėtai pajunta nepaaiškinamą trauką… ir sprunka, tikėdamasi neatskleisti savo tapatybės...

Zacharijui Bronsonui belieka tik palydėti ją akimis išgirstant, kaip pobūvio šeimininkas tarsteli jos pavardę, pabrėždamas, kad tokia moteris – ne jo nosiai. Ji – itin kilminga aristokratė, nuoširdžiai mylėjusi savo mirusį vyrą ir vis dar gyvenanti prabėgusio laiko prisiminimais.

Zacharijas Bronsonas užsispyrimo ir sunkaus darbo dėka pelnė garbingą vietą aukščiausiuose visuomenės sluoksniuose. Dabar yra turtingas ir įtakingas žmogus. Bet pinigai – ne viskas. Dėl savo kilmės jis negali mėgautis visais aristokratiškos kilmės teikiamais gyvenimo privalumais. Norint tapti pilnaverčiu aukštuomenės nariu jam reikalinga... nepriekaištingos reputacijos kilminga žmona.

Užsibrėžtų tikslų nuo vaikystės siekti įpratęs Zacharijas pateiks ledi Holei Teilor pasiūlymą, kuris ją suglumins kur kas labiau, nei netikėtas bučinys tą naktį. Kas nugalės – tikrieji moters troškimai ar gero elgesio kodeksas? Ar Zacharijo pasiūlymas atgrasys ją – o gal kaip tik sustiprins norą pasipriešinti galiojančioms visuomenės normoms? Ar išdrįs Holė žengti ten, kur gimsta svajonės?

„Kur gimsta svajonės“ – tai vienas geriausių istorinių meilės romanų, kuriuos šiemet perskaitysite – puikūs ir veržlūs veikėjų charakteriai, ambicijos ir konfliktas, įtraukiantis siužetas, kurio kulminacija galbūt privers išspausti ašarą. O kur dar Lisos Kleypas meistriškas ir sklandus rašymo stilius…

Iš anglų kalbos vertė Eglė Gaivenytė

2014-07-29 Audronė

Man labai patiko,kaip ir visos Lisa Kleipas knygos kurias perskaičiau

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu