Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje

Kaina: 10,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje" aprašymas

Aplinkosaugininkas Linas Jonauskas tiki, kad prie mūsų gamtos išsaugojimo galime prisidėti mokydami pačius jauniausius šalies gyventojus ir skatindami juos rūpintis aplinka. Būtent su tokiu tikslu ir sukurta spalvinga, linksma ir informatyvi knygelė „Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje“. Interaktyvus gamtos gidas iliustruotas ryškiais, spalvingais ir akį traukiančiais Dovydo Čiuplio piešiniais.

„Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje“ – interaktyvi nuotykių knyga, kurią skaityti bus smagu tiek mažiausiems, tiek ir suaugusiems. Jiems taip pat teks sudalyvauti nuotykiuose. Vaikai atliks lavinamąsias užduotis ir taip pažins mus supančią aplinką, išmoks kūrybingai praleisti laisvalaikį. Linas Jonauskas mažylius įtrauks į filmo kūrimą, kvies auginti daržoves, aplankyti įdomias Lietuvos vietas, sukurti įspėjamuosius ženklus ir kitaip įdomiai leisti laiką visais metų laikais.

Į bendrus nuotykius autorius įtraukia ir suaugusiuosius. Jų pagalbos prireiks interaktyvioms užduotims, pavyzdžiui, paukščių balsams įrašyti, gyvūnams fotografuoti, ar koordinates nustatyti. Čia tėveliai turės kuriam laikui vaikams paskolinti telefonus ar planšetinius kompiuterius. Mokytojai ir tėvai šioje knygoje galės pasisemti veiklos idėjų, mat autorius parengė keletą naujų, nematytų pažintinių kelionių maršrutų. Linas Jonauskas siūlo keliauti į Vilniuje esantį Belmontą, traukti į pajūrį, pasiplaukioti palei Kauną ar apžiūrėti Stelmužės ąžuolą. Ir tai tikrai dar ne visi siūlomi nuotykiai!

Per įvairius įdomius faktus, užduotis bei pasakojimus Linas Jonauskas įtraukia vaikus į realių gamtosaugos problemų pažinimą bei sprendimą. Autorius kviečia į pavasarines talkas, apsilankyti gyvūnų prieglaudose, įspėja apie žolės deginimo pavojus, atkreipia dėmesį į nuodingus augalus, bei primena, kodėl negalima lipti ant plono ledo. Rašytojas pasakoja apie tai, kas sukelia didžiausią miestų užterštumą, apie įvairius gamtos pavojus, dalijasi patarimais, kaip galima pagerinti aplinką ir taip ugdo šalies naująją kartą pilietiškumo bei atsakingo elgesio.

Po knygelės „Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje“ puslapius mažuosius lydės pats Linas ir jo draugė pūstauodegė voverė Gilė. Iliustracijas gidui piešė Dovydas Čiuplys. Šis menininkas jau sukūrė daugybę knygų viršelių bei iliustracijų.

Linas Jonauskas yra aplinkosaugininkas, jis aktyviai kovoja su brakonieriais, gamtos teršėjais, užsiima šviečiamąja veikla bei rengia vaikams stovyklas gamtoje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje", kurį pristato Dovydas Čiuplys, Linas Jonauskas. Siūlome ne tik išsamų "Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dovydas Čiuplys, Linas Jonauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kur ieškoti rudojo lokio ir kiti nutikimai gamtoje" perkama kartu