0

Kur išnyksta dingusieji

  • Nuolaida knygai -26%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 3.30 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-08-28 Aina

Knyga yra be proto įdomi ir įtraukianti su netikėta pabaiga. Labai rekomenduoju.

Informacija

Kur išnyksta dingusieji

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9789955137665

2020-09-30 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kur išnyksta dingusieji" aprašymas

Provokuojantis ir įtemptas psichologinis trileris „Kur išnyksta dingusieji“ giliai įtrauks į tamsų ir hipnotizuojantį siužetą ir privers svajoti, kad mokėtumėt skaityti bent dukart greičiau.


Keitė dirba savanore vietos labdaros organizacijoje. Į šią organizaciją pagalbos telefonu skambina iš namų pabėgę paaugliai ir perduoda žinutes savo tėvams. Savanoriai žinučių išklauso ir nieko neklausinėja. Keitė daug skambučių nesulaukia. O tie, kurių sulaukia, būna labai trumpi, kartais tai būna tiesiog pokštaujantys vaikai.


Tačiau kartą Keitė sulaukia skambučio iš mergaitės vardu Sofija. Ji prašo susisiekti su tėvais ir pasakyti, kad ji yra saugi. Tačiau Keitė žino, kad Sofija nėra saugi. Sofija yra jos dukra.


Šešiolikmetė Keitės dukra Sofija dingo iš namų prieš dvejus metus ir paliko tėvams laiškelį. Tačiau laiškelyje nebuvo jokios užuominos, kodėl ji pabėgo. Sofijos dingimas paskatina Keitę prisijungti prie savanorių organizacijos „Žinutė butelyje“, kuri ragina pabėgusius jaunuolius paskambinti ir perduoti žinutes artimiesiems. Jokių klausimų, jokių pasekmių.


Po Sofijos dingimo Keitės santuoka sugriuvo, jos vyras rado naują meilės objektą, tad pagalbos linija yra viskas, kas palaiko Keitės norą gyventi. Tačiau gyvenimas pasikeičia, kai Keitė sulaukia savo dukters Sofijos skambučio. Ir Sofija atrodo labai išsigandusi. Keitė nebetiki, kad jos duktė tiesiog savo noru pabėgo iš namų.

Keitė pasiryžta rasti dukterį, nors jos užsidegimas priverčia aplinkinius suabejoti jos psichine sveikata.


„Emma Rowley sukūrė košmarišką scenarijų, deja, pernelyg įtikinamą“.

Rachel Abbott, „Nekaltųjų kaltė“, „Šunkelis“ ir „Saldžių sapnų“ autorė


„Paprastos E. Rowley idėjos magija yra sugebėjimas priversti mus sustoti ir pamąstyti apie šeimos tragediją ir chaosą, kuris slypi už tų širdį veriančių dingusių žmonių nuotraukų, kurias matome kiekvieną dieną“.

Daily Mail


Emma Rowley yra britų rašytoja ir redaktorė, taip pat rašo knygas už kitus (ghostwriting). Dirbo žurnalistinį darbą leidiniuose Daily Mail ir Daily Telegraph. Oksfordo universitete baigė klasikinių kalbų ir anglų kalbos studijas, žurnalistikos mokėsi prestižiniame Londono Sičio universitete. Dirbdama žurnaliste rašydavo apie įvairias bylas ir daug laiko praleisdavo teismo salėse. Šiuo metu gyvena ir dirba Londone. Yra parašius knygą apie serialo „Dauntono abatija“ kūrimo užkulisius. „Kur išnyksta dingusieji“ – pirmasis jos romanas.


Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė

2019-08-28

Knyga yra be proto įdomi ir įtraukianti su netikėta pabaiga. Labai rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Kur išnyksta dingusieji"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kur išnyksta dingusieji, kurią skaitytojams dovanoja Emma Rowley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Emma Rowley su knyga Kur išnyksta dingusieji jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kur išnyksta dingusieji patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Emma Rowley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kur išnyksta dingusieji palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kur išnyksta dingusieji" perkama kartu