0

Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos

2,60 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos

  • Leidėjas: Lietuvos muzikos ir teatro akademija
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 19
  • ISBN ar kodas: 9790706210490

2020-07-31 2.6 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Mintis sudaryti šį rinkinį "Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos" kilo nuolat ieškant nesudėtingo, tačiau muzikos ir teksto turiniu prasmingo repertuaro solinio dainavimo pamokoms.
Rinkinio kūriniai gali būti naudingi plačiai dainavimo besimokančiųjų auditorijai – nuo muzikos, meno mokyklų, konservatorijų mokinių iki Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentų, turinčių nespecialybines dainavimo pamokas (kūriniai parinkti atsižvelgiant į LMTA Vaidybos ir režisūros katedros studentų poreikius).
Leidinys "Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos" supažindins jaunuosius dainininkus su kompozitorių romantikų kūryba, praplės jų repertuarą.
Atsižvelgiant į ribotas mokinių balso diapazono galimybes, beveik visi kūriniai čia transponuoti į žemesnes tonacijas.
Pedagogų nuolat naudojami lietuviški dainų ir arijų tekstai šįkart pateikiami platesnei auditorijai. Tekstų pateikimas lietuvių kalba padeda mokiniui lengviau atskleisti atliekamo kūrinio prasmę, kurti muzikinę nuotaiką, tobulinti vokalinius gebėjimus ir suvokti metodines užduotis.

Leidinyje "Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos" pateikiami kūriniai supažindina su XIX a. vokalinės muzikos žanrais ir stilistika – romantiškas Edvardo Griego dainas papildo rečiau skambantys sudėtingesni prancūzų kompozitorių kūriniai.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu