0

Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos

2,60 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos

  • Leidėjas: Lietuvos muzikos ir teatro akademija
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 19
  • ISBN ar kodas: 9790706210490

2020-11-30 2.6 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos" aprašymas

Mintis sudaryti šį rinkinį "Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos" kilo nuolat ieškant nesudėtingo, tačiau muzikos ir teksto turiniu prasmingo repertuaro solinio dainavimo pamokoms.
Rinkinio kūriniai gali būti naudingi plačiai dainavimo besimokančiųjų auditorijai – nuo muzikos, meno mokyklų, konservatorijų mokinių iki Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentų, turinčių nespecialybines dainavimo pamokas (kūriniai parinkti atsižvelgiant į LMTA Vaidybos ir režisūros katedros studentų poreikius).
Leidinys "Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos" supažindins jaunuosius dainininkus su kompozitorių romantikų kūryba, praplės jų repertuarą.
Atsižvelgiant į ribotas mokinių balso diapazono galimybes, beveik visi kūriniai čia transponuoti į žemesnes tonacijas.
Pedagogų nuolat naudojami lietuviški dainų ir arijų tekstai šįkart pateikiami platesnei auditorijai. Tekstų pateikimas lietuvių kalba padeda mokiniui lengviau atskleisti atliekamo kūrinio prasmę, kurti muzikinę nuotaiką, tobulinti vokalinius gebėjimus ir suvokti metodines užduotis.

Leidinyje "Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos" pateikiami kūriniai supažindina su XIX a. vokalinės muzikos žanrais ir stilistika – romantiškas Edvardo Griego dainas papildo rečiau skambantys sudėtingesni prancūzų kompozitorių kūriniai.

Parašykite atsiliepimą apie "Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Natalija Katilienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Natalija Katilienė su knyga Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Natalija Katilienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kur nuneš mus daina. Romantinės dainos ir arijos" perkama kartu