0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kur skraido liūdesio lėktuvai

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -85%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 9,48 €*
Sutaupote: 7.99 € (85%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-09 Birutė

Lengvai skaitėsi .Man buvo įdomu, labai patiko.

Kur skraido liūdesio lėktuvai


2021-07-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kur skraido liūdesio lėktuvai" aprašymas

Knygoje "Kur skraido liūdesio lėktuvai" originaliai pateikiama galima emigracijos pradžios versija ir realios jos pasekmės. Autorius šmaikščiai, su geroka doze ironijos, o neretai ir prasismelkiančiu kartėliu, pasakoja apie savo šlovingą narcizų skynėjo ir atliekų rūšiuotojo karjerą Anglijoje.

Tekstas lengvai skaitomas, autoriaus žodžiais – „be pretenzijų į meną“, tačiau skaitytoją „įtraukia“ kaip gyva nuotykių istorija, turinti ryškią siužetinę liniją ir labai charakteringus, asmenines dramas išgyvenančius personažus. Skaitant šią knygą "Kur skraido liūdesio lėktuvai" galima svariai pagilinti istorijos, geografijos, psichologijos žinias, įgyti netikėtų gyvenimo patirčių.

Vidmantas Šmigelskas (1971 m.) geografijos mokytojas, „Anykštos“ laikraščio žurnalistas. „Kur skraido liūdesio lėktuvai“ – antroji autoriaus knyga. V. Šmigelskas kartu su bičiuliais dešimt savaičių praleido Anglijoje: skynė narcizus ir rūšiavo statybines atliekas. Naujoji knyga – tos „komandiruotės“ dienoraštis, papildytas istorinėmis ir geografinėmis detalėmis.

Šiame kūrinyje autorius ironiškai, kartais net ciniškai, dėsto, kaip gali baigtis laimės paieškos svetimoje šalyje. Žinoma, laimės paieškos gali baigtis ir kitaip, t. y. sėkmingai...


  • Autorius: Vidmantas Šmigelskas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955346289

2020-09-09

Lengvai skaitėsi .Man buvo įdomu, labai patiko.

2019-08-26

Šita knyga verta dėmesio

Parašykite atsiliepimą apie "Kur skraido liūdesio lėktuvai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Vidmantas Šmigelskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kur skraido liūdesio lėktuvai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kur skraido liūdesio lėktuvai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kur skraido liūdesio lėktuvai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kur skraido liūdesio lėktuvai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vidmantas Šmigelskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kur skraido liūdesio lėktuvai" perkama kartu