0

Kur slypi Europos galia? Normatyviniai, instituciniai ir ekonominiai šaltiniai ES užsienio politikoje

Kaina internetu: 11,69 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kur slypi Europos galia? Normatyviniai, instituciniai ir ekonominiai šaltiniai ES užsienio politikoje

  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 154
  • ISBN ar kodas: 9786094674020

2020-10-31 11.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kur slypi Europos galia? Normatyviniai, instituciniai ir ekonominiai šaltiniai ES užsienio politikoje" aprašymas

Sima Rakutienė yra Vytauto Didžiojo universiteto politikos mokslų daktare, Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Regionistikos katedros vedėja. Ji yra publikavusi keletą dešimčių mokslinių ir mokslo populiarinimo straipsnių, knygų skyrių Europos Sąjungos užsienio politikos, ES išorės valdysenos, tarptautinių santykių tematika. Sima Rakutienė viešąjj administravimą ir politikos mokslus studijavo Vytauto Didžiojo ir Suomijos Turku universitetuose. Dėstė intensyvius kursus ir paskaitas Italijos Milano, Bolonijos, Neapolio Federico II, Japonijos Saga, Helsinkio, Lisabonos, Žironos, Turkijos Dogus ir kituose universitetuose. 2013 metais už akademinius laimėjimus jai buvo paskirta Lietuvos mokslų akademijos jaunųjų mokslininkų stipendija, kurios deka buvo atlikti mokslinių tyrimų vizitai, trumpalaikes stažuotes ES institucijose Briuselyje, Helsinkio, Švedijos tarptautinių santykių institutuose.

"...Monografija <...> - tai Įdomus, reikalingas ir kruopščiai atliktas mokslo darbas, tyrinėjantis, kaip ES kuria ir vykdo savąją užsienio politiką, <...> prisideda prie ES institucinės istorijos rašymo. Socialinės vaidmens teorijos panaudojimas monografijoje, ypač šios teorijos pritaikymas EKP atvejo studijoje, - originalus indėlis į ES studijas. Monografija prisideda prie literatūros apie užsienio politikos kūrimą, nes ji aiškiai parodo, kad tarptautiniuose santykiuose ir užsienio politikos studijose būtina nagrinėti ne tik valstybes, tačiau ir tarptautines organizacijas, ir kitus nevalstybinius veikėjus. Vertingos monografijos dalys, aprašančios didėjančią Europos Parlamento įtaką ES užsienio politikai... Monografija yra geros struktūros, nėra atotrūkio tarp teorines ir empirinės dalies - tai nelengva padaryti panašiose studijose. Autorė puikiai išmano socialinę vaidmens teoriją tarptautinėje politikoje ir sėkmingai ją pritaiko analizuodama ES vaidmenį kaimynystėje (Europos kaimynystes politikos atvejį]."
JAV Džordžijos Gvvinnett koledžo politikos mokslų profesorė Dovilė Budryte

„Monografija parašyta laiku ir ženkliai prisideda prie ES studijų akademinio ir diskusinio puoselėjimo".
VDU politikos mokslų profesorius Šarūnas Liekis

"...monografija struktūriškai ir gan tiksliai atspindi pagrindinius normatyvinius, institucinius ir ekonominius šaltinius ES užsienio politikoje ir jos struktūrinių darinių komponentus. <...> S. Rakutienės parengta monografija atitinka modernius metodologinius kriterijus... Mokslinis darbas turi aiškų konceptualų pagrindą (debatai dėl Europos vaidmens, institucinė ES užsienio politikos galia, ES vaidmuo įgyvendinant EKP]."
Klaipėdos universiteto docentas Jaroslav Dvorak

Parašykite atsiliepimą apie "Kur slypi Europos galia? Normatyviniai, instituciniai ir ekonominiai šaltiniai ES užsienio politikoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politika

Sima Rakutienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kur slypi Europos galia? Normatyviniai, instituciniai ir ekonominiai šaltiniai ES užsienio politikoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kur slypi Europos galia? Normatyviniai, instituciniai ir ekonominiai šaltiniai ES užsienio politikoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kur slypi Europos galia? Normatyviniai, instituciniai ir ekonominiai šaltiniai ES užsienio politikoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kur slypi Europos galia? Normatyviniai, instituciniai ir ekonominiai šaltiniai ES užsienio politikoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sima Rakutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kur slypi Europos galia? Normatyviniai, instituciniai ir ekonominiai šaltiniai ES užsienio politikoje" perkama kartu