0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kur uogauti Lietuvoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kur uogauti Lietuvoje


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.25 SoldOut
Knygos "Kur uogauti Lietuvoje" aprašymas
Šioje knygoje aprašomi svarbiausi Lietuvoje augantys laukiniai ir sulaukėję augalai, nokinantys valgomas uogas ir vaisius, pateikiama išsamių žinių apie tų augalų buveines, patariama, kaip reikėtų pasirengti uogavimui, supažindinama ne tik su teisinėmis ir praktinėmis uogavimo taisyklėmis, bet ir su kiekvieno augalo žydėjimo bei vaisių nokimo laiku, jo maistinėmis bei gydomosiomis savybėmis, taip pat iš jų pagamintų patiekalų receptais. Be to, aptariami ir nevalgomas bei nuodingas uogas vedantys augalai.
Leidinys gausiai iliustruotas. Jis skiriamas ne tik patyrusiems uogautojams, bet ir tiems, kurie ryžtasi ieškoti uogų ne turguje, o gamtoje.

  • Autorius: Zigmantas Gudžinskas
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 17x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 5430052188

Parašykite atsiliepimą apie "Kur uogauti Lietuvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kur uogauti Lietuvoje, kurią skaitytojams dovanoja Zigmantas Gudžinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zigmantas Gudžinskas su knyga Kur uogauti Lietuvoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kur uogauti Lietuvoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zigmantas Gudžinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kur uogauti Lietuvoje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kur uogauti Lietuvoje" perkama kartu